Corsair K60 RGB PRO Mechanical keyboard

Mikro Step

Kıdemli Üye
Ingilizce klavye bulamayinca 4 ay once Corsair K60 klavye almak zorunda kaldim.
Klavyeden memnundum fakat bir aydir bazi tuslar ya basmamazlik yapmakta ya da cift basmaya basladi.

Faturasi duruyor. Garanti kapsaminda degistirirler mi yoksa yamuk yaparlar mi bilemiyorum.

Bu klavyede benzer sorun yasayan oldu mu?

Icini acayim dedim ama arkasinda vida da yok. Varsa da etiketlerin altindadir.
Garanti kapsaminda degisimi zorlamadan once bir sorayim dedim.

Tamir etmeye calisan oldu mu?

Bu tur degisim talebimiz oldugunda cihazin orjinal karton kutulari da isteniyor mu?

Servise gitse istemezler ama değişim talep edeceksen isterler. Yinede sormak lazım.

Klavyeyi goturdum teslim ettim. Servise gondereceklermis.

Can sikici bir sey. Onca para ver 4 ayda sorun cikartsin.

Klavyem tamirattan gelince beni arayacaklardi. Bugun gidip durumu sorduk.

Arizali cihazi teslim edeli 1 ay oldugu ve halen tamirattan gelmedigi icin yeni bir klavye verdiler.

Forum istatistikleri

Konular
5,844
Üyeler
2,481
Son üye
rfdog12

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back