Güzel emoji paketi lazım

taydin

Timur Aydın
Staff member
Forum için güzel kullanışlı emoji paketi bakıyorum, ama şimdiye kadar gördüklerim hep kocaman, fotoğraf gibi emojiler. Söyle güzel, basit ama çok seçeneği olan emoji paketleri nerede var? Mesela kontrolkaleminde adamlar çok fazla seçenekli birşey kullanıyorlar. Güzel bir paket önerisi olan var mı?

Bizim forumda sadece varsayılanlar var, bir de benim veya Gökhanın eklediği tek tük olanlar var.

1705061215406.png

Bir de şu beğenmede de sadece 6 seçenek var. Orayı da çeşitlendirmemiz lazım. Bazan yerlere yatarak gülmek yerine sadece gülümsemek yeterli :)

Bir de hayatında hiç görmediğin bir adama
1705064732380.png
göndermek de biraz abuk. Yanlış anlaşılabilir :)

Bir de şu beğenmede de sadece 6 seçenek var. Orayı da çeşitlendirmemiz lazım. Bazan yerlere yatarak gülmek yerine sadece gülümsemek yeterli :)
Evet o 6 seçeneğe bende takıntılıyım. Özellikle kalpli olana.
Ciddi bir konuda adama sevgi ifadesinde bulunuyorum ama emoji aynı zamanda sırıttığı için ciddiyetsiz izlenimi veriyor.

Bence yetmez hiyeroglif de desteklemeli. :D

• Beğen
Reactions: nt
Bence en iyisi donanımhaber'inkiler:dusun2:

Orada hesabım var ama baya oldu girmeyeli. Şifremi sıfırladım sıfırlama maili gelmedi. En son girdiğimde o forumda donanım dışında yer yüzündeki tüm konular tartışılıyordu. Hatta romantik ilişki konuları ile ilgili bölüm bile vardı.

Bence rank'larda gelmeli en azından kimin ne yapabildiğini isminin altına görebilelim 3taneye kadar rank ekleyebilelim kendimize örn;
AVR, ANALOG ELEKTRONİK,C++ rankı ekleyebileyim kendime.
Bu ranklar yönetim tarafından da belirlenebilir kullanıcya sadece seçenek olarak çıkabilir.

Kalabalık olduk kim ne konuya yönelmiş bilemiyoruz birbimizi tanımak adına daha faydalı olur diye düşünüyorum.

RANK.png

Yazark güzel anlatamadıysam birde görsel bırakayım şöyle birşey

Bence rank'larda gelmeli en azından kimin ne yapabildiğini isminin altına görebilelim 3taneye kadar rank ekleyebilelim kendimize örn;
AVR, ANALOG ELEKTRONİK,C++ rankı ekleyebileyim kendime.
Bu ranklar yönetim tarafından da belirlenebilir kullanıcya sadece seçenek olarak çıkabilir.

Kalabalık olduk kim ne konuya yönelmiş bilemiyoruz birbimizi tanımak adına daha faydalı olur diye düşünüyorum.

Profil sayfana bu tür bilgileri yazabilirsin. Forumda bir rank özelliği var ama hiç incelemedim şimdiye kadar. Bir bakalım anlayalım nedir ne değildir.

Profil sayfana bu tür bilgileri yazabilirsin. Forumda bir rank özelliği var ama hiç incelemedim şimdiye kadar. Bir bakalım anlayalım nedir ne değildir.
Biz sadece görsel rank ekleyeceğiz hiçbir üyeye bu ranklar eksi yada artı katmayacak, imza veya açıklama kısmına bunları yazabiliyorum fakat bu herkes için uğaşmak istediği birşey değil imza eklemek veya açıklamaya yazmak.

Tercihler kısmından tikleyip 3 taneye kadar kendimize etiket eklemek herkes için pratik olacaktır.

Hemde forum daha renkli bir yer olur böyle çok sade

RANK ne demek ? O kişinin daha fazla bildiği/ilgilendiği konular gibi birşeymi?

28975 eklentisine bak
Yazark güzel anlatamadıysam birde görsel bırakayım şöyle birşey
@Omega abi benim tabirim ile kişinin kendinin bilgili olduğu konuları profilinin altına başlık olarak eklemesi.

Mesela senin ses elektroniği eklemen gibi.
@taydin abinin embedded veya C/C++ eklemesi gibi.
Böylelikle tanımayan/daha forum halkıyla samimi olmamamış biri birey hakkında bilgi sahibi olabilir, bu arkadaşımız ses elektroniği biliyor bu arkadaşımızda gömülü sistemler biliyor vs.

Forum istatistikleri

Konular
5,993
Üyeler
2,518
Son üye
ceyhun

Son kaynaklar

Son profil mesajları

deneyci wrote on hakan8470's profile.
Sibonge uNkulunkulu ngokuhlukahluka asinike kona.

Bu hangi dil? :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
Back