Şaşırtan Videolar...

Şaşırtır mı bilmiyorum ama mantıklı. Benim 4 saksı domateste işe yarar :D

Bunun kargalara ve saksağanlara karşı işe yarayanı lazım bana. Bir tesla bobini ile 1 milyon voltluk bir elektrik alanı kubbesi yaratsam olur mu acaba :katil2:

Bunun kargalara ve saksağanlara karşı işe yarayanı lazım bana. Bir tesla bobini ile 1 milyon voltluk bir elektrik alanı kubbesi yaratsam olur mu acaba :katil2:
Ben diyorum senin bağın bahçen var diye inkar ediyorsun :katil2:
Kargaya 1 milyon volt çok değil mi? 220 neyine yetmiyor. İlla kömürmü edicen hayvanı :D

Ben diyorum senin bağın bahçen var diye inkar ediyorsun :katil2:
Kargaya 1 milyon volt çok değil mi? 220 neyine yetmiyor. İlla kömürmü edicen hayvanı :D

Napayım bizim karga kovalayan dron projesinde ilerleme çok yavaş :p

Mars Paraşütündeki GİZLİ MESAJ! Başka bir gezegenden gelen en net görüntüler ve ilk ses! Barış Özcan​

İnşallah mesajın başını bulurlar dogru yerden başlarlar :D

Son düzenleme:
Pahalı zevklerim var ama yeterince param yok. Mesela uzayın limitlerine kadar MIG-29 ile uçmak istiyorum fakat fiyatı € 17500. Yoluculuk 15 dk. civarında sürüyor. Karşılayabilsem kesinlikle yapardım! :D

Youtube kanallarını takip ediyorum, bu da bugün denk geldiğim bonus video.

Elektrik ile arası iyi olmayan abimiz :katil2:

NASA neden eski işlemci kullanıyor? | 25 yıllık işlemci ile Mars'a gidildi! Erdi Özüağ

Çinlilerin son icadı; Zombi led ampul :D

The cheap Chinese bulb that won't turn off (1uEmX5XClPY)

Robotik kollu zincir testereli CNC
ix68oRfI5Gw

Tüfek kutusuyla sörf
x0L7fkWBXuQ

@taydin abi, kargaları dronla kovalamak yerine belki daha etkin bir biçimde kullanabilirsin. :katil2:

Takviye aküleri üreticilerin söylediği 1200A gerçekten verir mi? (Youtube video adı: UjDEf1Khils)
DMM ayrıca kablosuz olarak cep tele aktarım yapmakta.

Birinci hak etti ama ölümüne yarıştı! :D :popcorn1:

Forum istatistikleri

Konular
5,659
Üyeler
2,438
Son üye
İbrahimSönmez

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back