SATILIK 500 tl dijital osiloskop

Status
Yeni mesajlara kapalıdır.
25mHz i aliexpress de 2.200tl iken 80 mHz i (üstelikte sıfıra yakın durumda) 500tl olması düşündürücü deği mi?

Durdu yerde kimsenin günahına girilmez ama kendinizi güvenceye alıp, sakın ola yüz yüze cihazı test etmeden almayın...

abi bu cihazın ölüsü de 500tl den fazla etmez mi?
Belli olmaz.

Genelde tokatçıların taktiğidir, malı alakasız bir şehirden çok ucuz fiyata girip tokatlayıp telefonu-ilana kapatır.

Hurdacı iflas ya da vefat gibi sebeplerle boşalan bir dükkanın malını alıyor içinden dünyanın malzemesi çıkıyor. Bunu çok değişik fiyatlarda satıyor. Bazen de böyle ilgisiz birinin eline geçer yok paraya ilana girer.

O yüzden kimsenin günahına girmeden, yüz yüze ticaret imkanı varsa almak lazım yoksa bulaşmamak daha iyi.

Bunun oluru şudur;

İlanı Fiyat farkını ödemek koşulu ile GET(Güvenli E-Ticaret) açtırırsın. Parasını sahibindene gönderip ürünü alırsın. Eline geçince kendin yada iyi bilen birine test ettirirsin. Alınabilir ise onayı verirsin para satıcıya aktarılır. Kusurlu ise geri postalarsın onay vermezsin. Sahibinden paranı iade eder.

niğdede fabrika çok var, aksaraya da yakın. bu tip yerlerde kullanılıp da bilmeyen birisinin eline vermişlerse sıkıntısız da olabilir. Niğde de bu osiloskopu umursamayacak kadar zengin(fabrikatör) var çünkü.

Arkadaşlar satıcı ile görüştüm elinde 40 adet kadar ürün varmış ve get acıyor ayrıca cihazların okul da kullanıldığını söylüyor.

Arkadaşlar satıcı ile görüştüm elinde 40 adet kadar ürün varmış ve get acıyor ayrıca cihazların okul da kullanıldığını söylüyor.
Okulda kullanıldıysa öğrencilerden korkmak lazım. Yine de şansı değerlendirmeye değer. Maalesef benim hiç param yok. Olsa balıklama atlardım üstüne.

Aynen okul da kullanıldıysa biraz sıkıntılı.Tüm fonksiyonları çalışıyor,video çekip atarım dedi. Alırken nelere bakmak lazım bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Valla bilgilendirme olursa ben de alırım. Timur hocadan yardım bekliyoruz. :kizgin4:

@emrah74 Timur hocanın onay vermediği şeyleri almıyorum. Ut139c ve korad3005d attım cebe. Bunu da önerirse ve satıcı get açıyorsa direkt alırım. :D

Status
Yeni mesajlara kapalıdır.

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,659
Üyeler
2,438
Son üye
İbrahimSönmez

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back