ACİL LÜTFEN ---OWON HDS2102S HEM ÖLCÜ ALETİ HEMDE OSİLOSKOP DENEYENLER VARMI NASIL İYİMİDİR

cengiz

Üye
OWON HDS2102S HEM ÖLCÜ ALETİ HEMDE OSİLOSKOP
DENEYENLER VARMI NASIL İYİMİDİR

buzer sesi ve kapsite ölcümleri nasıl iyimi

Son düzenleme:
Bu cihaz ile ilgili bir inceleme var. Sonuçlar gayet iyi

Bu cihaz ile ilgili bir inceleme var. Sonuçlar gayet iyi

Banggoodda fiyatı uygun aslında. Direct mail ile yaklaşık 4400 tl'ye geliyor.

bende 242 var ben memnunum.
sormak istediklerini sor
ben de böyle bir şey düşünüyorum ama kararsızım.

skop için mesela keşke taşınabilir olmasaydı da ekranı daha büyük ve düğmeleri push buton değil de çevirmeli olsaydı diyor musun?

multimetre kısmı nasıl peki. elimizde karşılaştırma yapabileceğimiz fluke gibi bir cihaz yoksa, elimizdeki en iyi multimetre bu olacaksa ölçümlerine güvenebilir miyiz?

ben de böyle bir şey düşünüyorum ama kararsızım.

skop için mesela keşke taşınabilir olmasaydı da ekranı daha büyük ve düğmeleri push buton değil de çevirmeli olsaydı diyor musun?

multimetre kısmı nasıl peki. elimizde karşılaştırma yapabileceğimiz fluke gibi bir cihaz yoksa ölçümlerine güvenebilir miyiz?
Fluke 177 ile karşılaştırma;

Ben düğmelerinden memnum basış hissiyatı çok güzel geliyor bana.
Ekrandan yana şikayetimiz varsa PC uygulaması ile büyük bir ekrana sahip olabiliyoruz.

Ekranı diğer rakibi HANTEK'e göre daha büyük ve güneş tam tepedeyken bile çok net görebiliyorum.

Bir şilayetim otomatik sinyal şekli tanımayı açtığında sinyali tanıması biraz uzun sürüyor.

Ben tavsiye ederim, merak ettiklerini sorabilirsin abi, kesinlikle jeneratörlü olanı al.

bence yabancı sitelerden baktıgım kadarıyla osiloskop ve mulltimetre özelligi teste tabi tutmuslar yüzde yüze yakın dogrulukta calısıyor ne hepside memnun fakat ben bazer sesi konusuna karar veremedim ses biraz az geliyor gebi
benki videolarda öyle bilmiyorum ama ben alacagım herhalde cunku cok arastırdım bunun gibi tasınabilir ve multimetrenin tüm ozellikleri ve ayarıca true rms olması cok guzel

fluka bakmayın zaten tabiki en iyisi fuluk ama cok pahalı
mesela ben alman malı testo 770-3 pens ampermetre multimetresi aldım süper gayet memnunum
her sey var üzrinde ölcümler tam dogru fluklabile karsılastırdım arkadaslar

peki kondansator falan olcüyorlar videolarda mesela 3000 mikrofarad ölcemediler mesela
siz olctunuzmu ?

hiç o kadar büyük kapasite ihtiyacım olmadı o yüzden ölçmedim.

unit t lerin sesi nasıl gayet yüksek degilmi bence yüksek? bende unit t 61 ede var

owan sesi unitte kadar varmı???
tesekkürler

unit t lerin sesi nasıl gayet yüksek degilmi bence yüksek? bende unit t 61 ede var

owan sesi unitte kadar varmı???
tesekkürler

bir ses sistemi performansı mı bekliyorsunuz buzzer'dan anlamadım owonun onlarca özelliği var buzzer'da takılıp kaldınız.
ben masada çalışırken rahat şekilde duyabiliyorum ses seviyesi göreceli birşeydir yüksek dediğim size yüksek gelmeyebilir.
ben memnunum.

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,659
Üyeler
2,438
Son üye
İbrahimSönmez

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back