Adaptör çıkışı

Taşkın

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba 24 volt trafom var bundan kullanım yapmam için doğru akım devresi lazım nası bişey almam veya yapmam Lazım

Ne amaçla kullanacağına göre değişir. Voltajın sabit olması gerekiyorsa SMPS lazım, gerekmiyorsa köprü diyot ve filtre kondansatörü yeterli.

Gazaltı kaynak 1 adet motor 2 adet bobin çalıştıracak voltaj sabit olması lazım

Ya trafo orjınal amper yüksek sadece düzeltici doğru akım için kart lazım

Biraz önce voltaj sabit olması lazım demiştin. Sadece doğrultucu koyarsan çıkış voltajı sabit olmaz. Şebeke voltajı değişirse çıkış değişir. Yük değişirse de çıkış değişir.

Forum istatistikleri

Konular
5,822
Üyeler
2,476
Son üye
mrmandos

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back