Bu köpüğü oluşturan nedir..?

Dede

https://www.facebook.com/End.El.San.Ltd.Sti
Bu devasa köpük nasıl ne ile oluşuyor?
Temizleme köpüğü..!!
1727186166809.png
1727186134924.png
1727186104133.png

Bu halıyı bu kadar kirletmeyi nasıl becerdiler bide o garip.

Son düzenleme:
Yeni insaattan cikmis bir eve oturmustum, bir tane esya yoktu, hergun yer siliyordum yine de kova camur gibi oluyordu. Dediler yere bir hali at yoksa o camur bitmez. :gulus2: Aynen oyle oldu , hali yere konunca gram toz gormedim,

Meger hali ne kadar toz varsa yutarmis,

Şimdi Allahtan halı yıkama yapan firmalar var, ne kadar toz yuttuğunu eskiden evdeki halı ve kilimleri silkeleyen ve sopa ile döven nesil bilir :)

Şimdi Allahtan halı yıkama yapan firmalar var, ne kadar toz yuttuğunu eskiden evdeki halı ve kilimleri silkeleyen ve sopa ile döven nesil bilir :)
Yaw tamam halıyı çok güzel yıkıyolarda şu sıktıkları iğrenç parfüm bir yıl boyunca yıkadıkları şeyden çıkmıyor.
Israrla parfüm sıkmayın desemde faydası olmuyor.
Yıkatmasam daha eyi.:kizgin1::kizgin2:

Sarımtırak renginden dolayı Arap sabunu olabilir.
El yıkarken köpürmüyor ama böyle yıkamalarda aşırı köpürüyor. :)
Olmadığı kesin.
Leblebi gibi birkaç parça bişey atıyor yere. üzerine birrşey dökünce manyamış bir köpük oluşuyor.
Vidyoda 2 yerde yapıyor bunu.

Limon tuzu + Karbonat ta iyi kopurur sicak suyu gorunce, ama tabi bu videodaki gibi abartilmis olarak kopurmez.

Bir de hali duzgun yikanmak isteniyorsa, altta bir izgara olmali ve tersinden de yikayabilmelisin bence. Aslinda ne hayallerim var da bakmayin iste. :gulus2:

Forum istatistikleri

Konular
6,624
Üyeler
2,719
Son üye
oatmealcrazycake

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back