Çalışma alanınız yada atölyeniz nasıl?

Raf sayısı ve ebatları değişecek. Sitesi daha mantıklı. Postu yazdıktan sonra gördüm.

27795 eklentisine bak

Bu raf fiyat olarak mantıklı görünüyor.
Ben olsam kapaklı raf tercih ederdim. Bu rafların üzeri dolu olduğunda toz almak çok sıkıntı oluyor.

Gökan usta eline sağlık, nacizane bir önerim olucak monitor ile cama doğru dönmek Göz ve Ruh Sağlığı için iyi
hem arada camdan dışarı bakıp gözlerinin ileriyi netleme özelliğini kaybetmiyor
hemde gün ışığı falan alırsın
birde masaya bir canlı bitki bekliyoruz :)

(Kaktüs, radyasyondan korunmak için akla gelen ilk bitkilerdendir)

benim sadece bir ekran istersen ekran resmi çekerim gerçi biraz dağınık :p
27796 eklentisine bak
Benim odanın ortasında kolon var. O yüzden pek hareket seçeneğim yok. Ayrıca migrenim olduğu için gün ışığına fazla bakamıyorum. Dışarıda genelde güneş gözlüğü ile dolaşıyorum. Birazda o yüzden cam önü tercihim değil. Ayrıca 1.kattan nereye bakacan? Senin dediğinin olması için villada oturup, önümde duvar genişliğinde koca cam olması lazım. Öyle 100x100cm camdan bakmak çokda çekici değil. :D

@fide bizim binada da ortak bir alan var, dışardan birilerine kiralamak istemiyorlar. Ben kiralayabilirim ama ne zaman taşınırım belli olmadığından çok dağılmak istemiyorum. Müthiş birşey yapmışsın, güle güle kullan.

Masa işine gelince ben aşağıdaki ayaklardan aldım ve bunlarlı belirlediğim bölgelere destek yapıp kullandım. Bu sayede aşağıdaki konuda göreceğin neredeyse 3x1 metre kapak suntası masayı 3 senedir sorunsuz kullanıyorum. Fiyatlar inanımaz farklı olabiliyor alırken biraz zaman harcamak gerekebilir.

Depo rafı içinse kesinlikle ikinci el araştır. Tecrübe ettiğim için bahsettiğin raflar birçok dükkanda kullanıldığını ve çıkmasını bulmak çok kolay olduğunu söyleyebilirim.

1703246173456.png

Ayrı bir mekan tutulacaksa pencere olması gerekir. Pencere yoksa havalandırma sistemi basit de olsa yapılmalı..

Ayrı bir mekan tutulacaksa pencere olması gerekir. Pencere yoksa havalandırma sistemi basit de olsa yapılmalı..
2 tane pencere var. Depo boşaltılınca foto atarım. Depoyu bölmek için önerileri o zaman alırım. Nasıl daha verimli kullanabilirim diye tartışırız.

1.kattan nereye bakacan? Senin dediğinin olması için villada oturup, önümde duvar genişliğinde koca cam olması lazım. Öyle 100x100cm camdan bakmak çokda çekici değil. :D
Usta 5 10 metre bile ileri netlesen yeter yani bunu zaten istemeden yaparsın ayrıca genişlik ölçüsü nedir elimde bir adet store var uyarsa ölçüsü yollarım dolap uygulaması üzerinden sanırım 60TL kargo alıyorlar köşede bekliyor

kargosu pahalı tutmaz amacı ile fiyat yazdım amaç seni cama döndürmek :p

Son düzenleme:
Usta 5 10 metre bile ileri netlesen yeter yani bunu zaten istemeden yaparsın ayrıca genişlik ölçüsü nedir elimde bir adet store var uyarsa ölçüsü yollarım dolap uygulaması üzerinden sanırım 60TL kargo alıyorlar köşede bekliyor

İki pencere var. Biri 80cm civarı diğeri 120cm civarında genişliğe sahip.
Stor perde boşta duruyorsa değerlendirebiliriz.

Durduk yere kör ettin beni yav.
Gözlerimin sağlığı gayet iyi. Son 20 yılımı neredeyse her gün 4-5 saat ekran karşısında geçirmeme rağmen hemde.
Şirket prosedürü gereği arada bir sağlık kontrolüne gidiyorum. Buna göz de dahil. En son kontrolümde doktor da dedi gayet sağlıklı gözlerin var diye. Sadece migrenden dolayı ışığa duyarlıyım.

Benim evin tüm pencerelerinde stor var.
Benim odamdaki özellikle siyah.
Fidenin layıkıyla değerlendireceğini düşünüyorum. Hatta fikrim geldi. Dur bir konu açayım.

2 tane pencere var. Depo boşaltılınca foto atarım. Depoyu bölmek için önerileri o zaman alırım. Nasıl daha verimli kullanabilirim diye tartışırız.
Hayırlı olsun. Superbag organiser'ı göz önüne alın yeni yerleşiminizde. Herkes biliyordur bu ürünü de, ben kullanmaya başlayınca çok beğendim, çok pratik ve plastiği uyduruk veya zayıf değil.

1_org_zoom.jpg
istif.jpg

Çekmeceler masada üst üste istiflenebiliyor. Kullanımını bir nebze daha kolaylaştırıyor. Cıvata-somun vb için de uygun. Ucuzluk pazarlarında internetteki fiyatlardan daha uyguna alınabiliyorlar. Ben neredeyse yarı fiyatına bulmuştum.

Abi ben idrar (numune) kabı kullanıyorum. Bu yüzden çekmeceli bir yapıya para harcamak istemiyorum.

Burda konusu vardı.

Forum istatistikleri

Konular
5,816
Üyeler
2,476
Son üye
mrmandos

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back