Cep telefonuna başka bir LCD ekranı uydurmak

slewrate

Aktif Üye
Energizer E241 cep telefonu ekranı kırıldı. Acaba buna başka bir lcd uydurabilir mi?

Üzerinde 16 pinli lcd var. Google yazınca herhangi bir sonuç çıkmıyor.

Distribütör falan kapatmış, Energizer global de parça satmıyormuş.

Tek satan yer burası görünüyor. Buradan nasıl alınır bilmiyorum.

Ekler

• IMG_20220223_230747.jpg
    IMG_20220223_230747.jpg
    182.3 KB · Görüntüleme: 101
  • IMG_20220224_215244.jpg
    IMG_20220224_215244.jpg
    232.5 KB · Görüntüleme: 77
Hintli bir firma. Kredi kartı ile alış veriş yapabilirsin aslında. 4 dolar fiyatı var. Göndermesi de 20 dolar tutsa, 25 dolara halletmiş olursun. Tabi gümrük öpmezse ...

Hintli bir firma. Kredi kartı ile alış veriş yapabilirsin aslında. 4 dolar fiyatı var. Göndermesi de 20 dolar tutsa, 25 dolara halletmiş olursun. Tabi gümrük öpmezse ...
25$ 500 TL ediyor maalesef. Vergi girerse daha da artacak. Uygun fiyata ekran bulunamazsa sifir Nokia 222'yi 450 TL'ye almak mumkun. Bence daha mantikli olur. Ben 2 ay once oldukca temiz bir LG G3 almistim 500 TL'ye. Tuslu telefon sart degilse boyle cozumlerde var.

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,789
Üyeler
2,464
Son üye
s4met

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back