SATILIK Hayati'yi satıyorum.

fide

Meraklı ve "nasıl" sorusunu seven biri
IMG_20230219_152240.jpg
IMG_20230219_152246.jpg
IMG_20230219_152255.jpg

Görüntü işleme ile kişi tanımak ve konuşturmak için 3d yazıcıda yaklaşık 300 saat baskısı süren Hayati (inMoov robot head)'yi satıyorum.
Gözlerindeki 2 adet sg90 servo ile aşağı-yukarı ve sağa sola, çenedeki mg996 servo ile (mg995 de olabilir) sayesinde çene aşağı yukarı hareket etmektedir. Kulaklarında hoparlör + pam8403 anfi mevcuttur.
Yerleşik Arduino Leonardo kart ve USB hub mevcuttur. Boyun içinden besleme, USB kablo ve stereo ses kablosu geçmektedir.

Boyun için eklemli kısmı da basmıştım ama gerekli servoları bulamadığım için boynu sabit tutacak bir parça basıp sabitledim. İstenirse basılan o parçaları da gönderebilirim.

Elektronik yük almayı düşünüyorum. Kaynak oluşturmak için satıyorum.
Fiyatı 1750TlL.
Boynu düzleme sabitleyen parça dahil fakat düzlem (şeffaf parça) dahil değildir.

Forum üzerinden yada 05056783615 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

Fiyatı 1500TL olarak güncelledim.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,788
Üyeler
2,464
Son üye
s4met

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back