Kaçlık amfi almalıyım

Abdulkadir

Yeni Üye
Elimde 2 adet pioneer 6977s modeli hoparlör var yakın zamanda aynı modelden 2 adet daha alacağım. Yani sorum şu : 4 adet pioneer 6977s modeli hoparlöre hangi amfi takılır, kaçlık amfi almalıyım, hiçbir değer bilgim yoktur. Yardımcı olabilir misiniz. (Ses kalitesi güzel ve tatmin edici yükseklite olmasını istiyorum).

Pioneer TS A6977S 650 W 100 RMS 16 x 24 cm Oval Oto Hoparlör

Hoparlörün RMS gücü 100 W olarak belirtilmiş. 4 Ω luk bir empedansa 100 W güç aktarabilen bir amfi alabilirsin.

Hocam allah rızası için o özelliklerden anlamam ben bana güzel bir amfi paylaş onu alıyım ses kalitesi güzel çıksın çok ses versin istiyorum. Bass falan kullanmayacağım sadece 4 hoparlöre bağlayacağım bilginiz olsun ona göre kaliteli sağlam bir amfi önerin paylaşın buraya hocam amfi marka model kaç watt olacak paylaşırmısınız buraya hocam

Valla benim arabada ne amfi var, ne müzik sistemi var nede hoparlör. O yüzden spesifik marka tavisyesinde bulunamam. Belki başkaları belli markalar önerebilir.

@nt almak istediğiniz cihaz nedir? Alıntı da mesajınız var üst bölümde mesajınız yok

• Beğen
Reactions: nt
0D89B194-55DF-49E7-9CC4-4208A8D7B77D.jpeg

22F91BC6-222B-434C-AD51-53C66AD0DB0F.jpeg

0AD6ABB7-18F7-4CEC-A115-CE928AE2F23E.jpeg

@Omega

2000 TL bu var sadece
@Omega abi yeri nerde bilmiyorum + kargo olucak

2000 biraz yüksek .Hoparlörleri de olan bir sistem bakın .Sesini dinlemeden almayın.
Bunların içinde STK serisi entegreler vardı sanırım orta seviyenin üzerinde ses kalitesi vardır.
Kenwood,Denon,Marantz, sırasıyla en kalitelileridir.Ama tabi hoparlörleriyle ve sesini de dinleyerek satın alın

Çıkış katında STK2250 kullanılmış. Artık üretimi yok STK entegrelerin. Piyasadakiler muhtemelen sahtedir.

Çıkış katı bozuksa veya bozulursa sahte entegre kullanılabilir veya LM3886 gibi piyasada orjinali bulunabilen bir devre yapılıp kullanılabilir.

Sahte entegrelerde kötü ses alabilirsiniz veya çabuk bozulabilir.

Tabi cihazın akla gelmeyen başka sorunları da olabilir tabi.

• Beğen
Reactions: nt
kendi adıma hayırlı olsun aldım bir cihaz. kastetli pilli ve antika(bende yaşlı sonuçta) temiz birşeye benziyor yaşlı bir amca satıyor gönül ister doğu almanya üretimi made in GDR olsun ama nasip sadece made in germany GDR olanlarda bir iphone 17 parası :D çıkıncaki fiyatı
schaub lorenz P40L(bunun kullanma klavuzunu nerden bulurum sorum budur)
teşekkürler

bunu omzuma alıp hey dostum diye gezerim evde :katil1:
94A612FC-A03E-473E-ABA8-B2EE2535D419.png

Son düzenleme:
güneş patlamasına hazırlık ya da yz lerin uyduları hacklemesi olabilir dün netfilix de film izledim iyice psikolojim bozuldu teslaları falan hackliyorlar :D

"Lambali" ve BT uzerinden ses gonderiyor. Ama PCB'de altin kullanmislar. :p Kalite muhtesemdir kesin, tam audiophile isi. :D

2.5 dakika ama siz 1.50 den falan başlayın izlemeye hayatınızdan 2.5 dakika çalmak istemem :)

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
5,669
Üyeler
2,443
Son üye
nejatkaraca

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back