Kaliteli Kondansatör

Gokrtl

Gökhan Kartal (TeknoDay)
Staff member
Kaliteli Kondansatör ağırlıklı olmak üzere bazı malzemelerin satışını yapan bir firma.

Linkteki wima kondansatörlerden @Mr_YAMYAM abinin tavsiyesi üzerine almıştık.
Hatta @Kazasker yamyamlık yapıp hepsini alarak satışı kapattırmıştı. :katil1:
Sonradan yine tedarik etti demekki satışa açmış tekrar. Diğer ürünlerinede göz gezdirdim. Piyasadaki çoğu dandik malzemeye göre bunların kaliteli olduklarını düşünüyorum.

2.2uF 50V 5mm Polyester

Birçok özel komponent var hakikaten bunlarda. Asıl firma nedir burada? N11 üzerinden alıp daha fazla para vermek yerine direkt firmadan almak daha ucuza gelir ve başka çeşitler de olabilir.

Birçok özel komponent var hakikaten bunlarda. Asıl firma nedir burada? N11 üzerinden alıp daha fazla para vermek yerine direkt firmadan almak daha ucuza gelir ve başka çeşitler de olabilir.
Abi satıcı "sarah" olarak görünüyor. Şahıs olabilir. Özelden mesaj atmak lazım.

Kaliteli Kondansatör ağırlıklı olmak üzere bazı malzemelerin satışını yapan bir firma.

Linkteki wima kondansatörlerden @Mr_YAMYAM abinin tavsiyesi üzerine almıştık.
Hatta @Kazasker yamyamlık yapıp hepsini alarak satışı kapattırmıştı. :katil1:
Sonradan yine tedarik etti demekki satışa açmış tekrar. Diğer ürünlerinede göz gezdirdim. Piyasadaki çoğu dandik malzemeye göre bunların kaliteli olduklarını düşünüyorum.

2.2uF 50V 5mm Polyester
:) :)
Evet iyiler ama kalitesinden pek anlamam. Yarisi bitti yine almalıyım. Sarah cevap yazıyor. İletişim ve ilgisi iyi. Tedarikçi bu adam galiba. Bu ürünlerin sipariş üzerine geldiğini sipariş verenin de almadığını söylemişti...

:) :)
Evet iyiler ama kalitesinden pek anlamam. Yarisi bitti yine almalıyım. Sarah cevap yazıyor. İletişim ve ilgisi iyi. Tedarikçi bu adam galiba. Bu ürünlerin sipariş üzerine geldiğini sipariş verenin de almadığını söylemişti...
Yalnız bu sefer tektek satmasına karşın 50tl altına sipariş göndermiyor uyanık. 2 tane lazım olsa yine 25-30 tane alacan :D

Beni bu ektekilerden aşağısı kurtarmıyor, çok odyofil olduğumdan sanırım :) (Şaka şaka, bu kondansatörleri hassas ölçümler için almıştım, bütün malzemeler gelince yapım ve testini foruma koyacağım)

Ekler

• cap.jpg
    cap.jpg
    108.3 KB · Görüntüleme: 268

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,653
Üyeler
2,438
Son üye
İbrahimSönmez

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back