ARIYORUM Otomatik Kontrol Sistemleri (Benjamin Cuo) kitabı arıyorum

archive.org da 6. baskısı var.

10. baskısını da amazon'dan kullanılmış olarak 130 dolara alabilirsin.

Ben çok kullanılmış kitap aldım amazon'dan, kitaplar gayet iyi durumda geliyor, yararlanılmasının önünde bir engel olmuyor. Ayrıca gümrüğe takılma sorunu da yok.

Hocam 130 dolar bitirir beni :D

O baskının içindekilere bak. Sana yararlı olan bilgi varsa bir şekilde ailene aldır kitabı. Seni okutmak için zaten masraf yapıyorlar, 130 dolar daha verirler diye düşünüyorum :)

Bunları biliyorum, zaten buraya sormadan önce birkaç yere de sordum ve türlü türlü siteye baktım. Linklerin birisinde fotoğraf tost makinesiyle çekilmiş, diğerinde de ilk yazılan İncil koşullarında kitap, bu da amacıma ters.

Bunları biliyorum, zaten buraya sormadan önce birkaç yere de sordum ve türlü türlü siteye baktım. Linklerin birisinde fotoğraf tost makinesiyle çekilmiş, diğerinde de ilk yazılan İncil koşullarında kitap, bu da amacıma ters.
Bence elektronikle felan ugrasmamalisin, elektronik kolay bir is degildir, o kadar cok dinamikleri var ki sorma, ben hobi olarak ugrasiyorum ama egleniyorum. Elektronikle ugrasan bir insan bu sekilde soru sorar mi?

1727208169731.png

Bu sekilde soru sorulunca onun kitap aradigi ama bulamadigi dusunulur, bu soruya kitap onerisiyle gelene, bunlari biliyorum diye baslanan bir cumle kurulur mu? Bildigini baskasi nerden bilecek?

Soru sormanin bir adabi vardir, acarsin konuyu, ne yaptigini , nelere baktini ne aradigini detaylica anlatmaz misin? Bunlari biliyorum dediginde akilli bir zihin gulmez mi sana saniyorsun? Ya bilmiyorsan? ben yazdiktan sonra biliyorum dediysen? Ki bunu biliyorum demek bile mantikli mi sence?

Edebsizlik yapmak istemis olsam , asagidaki soruya ben bunu nerden bilebilirim, kitap aradigini yazmissin kardesim derdim . :gulus2:
1727208644058.png

Soruna ve cevaplara bakip bunu dusunmeni tavsiye ediyorum. Keyif senin, ben dostane uyarimi yapayim da, belki baskalari faydalanir.

Bence elektronikle felan ugrasmamalisin, elektronik kolay bir is degildir, o kadar cok dinamikleri var ki sorma, ben hobi olarak ugrasiyorum ama egleniyorum. Elektronikle ugrasan bir insan bu sekilde soru sorar mi?

36346 eklentisine bak
Bu sekilde soru sorulunca onun kitap aradigi ama bulamadigi dusunulur, bu soruya kitap onerisiyle gelene, bunlari biliyorum diye baslanan bir cumle kurulur mu? Bildigini baskasi nerden bilecek?

Soru sormanin bir adabi vardir, acarsin konuyu, ne yaptigini , nelere baktini ne aradigini detaylica anlatmaz misin? Bunlari biliyorum dediginde akilli bir zihin gulmez mi sana saniyorsun? Ya bilmiyorsan? ben yazdiktan sonra biliyorum dediysen? Ki bunu biliyorum demek bile mantikli mi sence?

Edebsizlik yapmak istemis olsam , asagidaki soruya ben bunu nerden bilebilirim, kitap aradigini yazmissin kardesim derdim . :gulus2:
36348 eklentisine bak

Soruna ve cevaplara bakip bunu dusunmeni tavsiye ediyorum. Keyif senin, ben dostane uyarimi yapayim da, belki baskalari faydalanir.
Tekrar söylüyorum: Gönderdiğin linklerden birisinde kitap çoktan satılmış zaten. Gönderdiğin linke bakmamışsın.
Diğeri ise Hz Musa döneminden kalma, elime alsam dökülecek. Kaldı ki amacımın biraz düzgün bir formatta okumak olduğunu yukarıda belirtmiştim. Elimde PDF var, istesem kırtasiye gidip o iğrenç kalitedeki baskı ile işimi görebilirim.

Ayrıca sana saygısızlık etmek istememiştim, niye böyle davrandın anlamadım.
Son olarak, yıllardır çeşitli forumlarda soru-cevap yaparım. İlk defa senden duyuyorum bu tip cümleleri.

@Sokisati amazon'da içindekiler yok ama aşağıda var

Bunu archive.org daki 6. baskı ile kıyasla. Eğer aradaki farklar faydalı ise bir şekilde 10. baskıya sahip olmaya bak bence. Benim üstünkörü bakışıma göre son baskıda MATLAB ve genel olarak bilgisayar simulasyonu ile ilgili birçok ilave materyal var. Bunları öğrenmek faydalı olur diye düşünüyorum.

MATLAB olmazsa olmaz bence de. Saolun hocam, yarın sabah inceleyeceğim

Ayrıca attığım pdf yasal mı değil mi bilmiyorum. Siteyi sıkıntıya düşürecek ise silebilirim?

MATLAB olmazsa olmaz bence de. Saolun hocam, yarın sabah inceleyeceğim

Ayrıca attığım pdf yasal mı değil mi bilmiyorum. Siteyi sıkıntıya düşürecek ise silebilirim?

Bence kaldır PDF'i. Siteye zarar olmaz ama yayınevi senin şahsına telif hakkı davası açabilir. Birileriyle PDF paylaşacaksan, google'da nasıl bulunacağını söyle, arif olan bulur :D

@Sokisati teşekkürler. Hızlıca göz gezdirdim. Matematiksel işlemler ağır geldi bana. :)
Hiç sormayın, kontrol gerçekten ağır konu. PID bildiğim için etrafta "knka kontrol teorisi anlarsın ya" modunda geziyordum, sudan çıkmış balığa döndüm
Bence kaldır PDF'i. Siteye zarar olmaz ama yayınevi senin şahsına telif hakkı davası açabilir. Birileriyle PDF paylaşacaksan, google'da nasıl bulunacağını söyle, arif olan bulur :D
Siteye zarar olmayacaksa sorun yok, yayınevinin arayıp bulacağını hiç zannetmiyorum. Faydamız olsun bu topluluğa küçük de olsa

Forum istatistikleri

Konular
6,624
Üyeler
2,719
Son üye
oatmealcrazycake

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back