panasonic pt-lw375 projector eeprom dosyası arıyorum

s.a
arkadaşlar bu cıhazın eeprom dosyasına ihtiyac var
24c02 eeprom
panasonic pt-lw375 projector
tşk

Ekler

• IMG-20210427-WA0000.jpg
    IMG-20210427-WA0000.jpg
    340.5 KB · Görüntüleme: 124
  • IMG-20210427-WA0001.jpg
    IMG-20210427-WA0001.jpg
    346.4 KB · Görüntüleme: 122
  • IMG-20210427-WA0003.jpg
    IMG-20210427-WA0003.jpg
    201.5 KB · Görüntüleme: 119
Ben de arattım internette. Zaten 5 sayfa sonuç çıkıyor ama hiçbirisi bir işe yaramıyor. Eğer bu cihazın çalışanı varsa oradan EEPROM'u okuyup hex olarak kaydetmek lazım, başka bir ihtimal yok gibi.

ilginiz tşk araştırdım bulamadım çalışan bir cıhazdan alınıp yuklemek gerek

yuksek voltaj gelmiş genelde bozulmaz eepromu okuyamıyor bir kaç tane programcı var süperpro 3000u var bunda kesin okuması lazım genel progamsal bir hata varsa eeprom yenisini yazarsın ve ya içini görürsün o yüzden bozuk oldugunu karar verdim
notebook bios ve radio codları araç elektronigi ile ugraşıyorum programlanacak chiplerin program cıhaz var degişik modellerde
tşk

Bu superpro 3000u çok iyiymiş hakkaten. Nereden bulunabiliyor bu? Türkiye'de bir yer göremedim bunu satan.

onu alalı çok oldu 10 sene oldu şu an üretimi yok yerine başka model üretiyorlar
letgo ve sahibinde 2 el var.

s.a
arkadaşlar sorun çözüldü aynı cıhazdan bir tane bulundu ve onun eeprom dosyasını yeni bir 24c02 ye yuklendi ve çalıştı
24c02de bozulmuş ihtiyac olursa buraya ekliyorum
link:

Son düzenleme:
Dosya dosya paylaşım sitesine yüklenmiş. Yarın birinin ihtiyacı olduğunda dosya uçmuş olabilir. O yüzden buraya ayrıca ekliyorum.

Ekler

• 24c02.zip
    372 bytes · Görüntüleme: 95

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,653
Üyeler
2,438
Son üye
İbrahimSönmez

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back