Satılık / Aranıyor İlanları hakkında

taydin

Timur Aydın
Staff member
Satılık / Aranıyor İlanları alt forumunda yeni bir konu açmak için artık bir önek seçimi zorunludur. Bu sayede ilanların ne tür bir ilan olduğunu kolaylıkla görmek mümkün olacak. Aşağıdaki önekler tanımlandı:

SATILIK: Para karşılığında bir ürün satıyorsanız.

ARIYORUM: Satın almak veya bedava elde etmek için bir ürün arıyorsanız.

TAKAS: Bir ürünü başka bir ürün ile takas etmek istiyorsanız.

BEDAVA: Elinizdeki ürünü bedavaya vermek istiyorsanız.

yeni başlık açmak istemedim

sorun : tüm bölümlerin üzerine geldiğimizde overflow effect sanırım kısa bir bilgilendirme çıkıyor python bölümünde yok

teşekkürler

Ön ek seçmemiş olabilirsin. 4 tane ön ekten bir tanesini seçmek zorunlu o bölümde.

Ön ek seçmemiş olabilirsin. 4 tane ön ekten bir tanesini seçmek zorunlu o bölümde.
yok abi bu başka birşey
genel programlama başlığı üzerinde tanımı var hatta tüm bölümlerde var python başlığı hariç

Screenshot_2024-01-26_14-45-24.png

Ha tamam popup açıklama yok diyorsun. Koyalım :)

• Beğen
Reactions: nt
Fakat onu alan kişi ezik olur utanır. Bedavacı olarak anılmak istemez

Ilanlarin is i bittiginde kirmizi renk felan olsaydi ne iyi olurdu gercektende.

Bir de Is i biten ilanlar siralamada en onde gozukmese de cok iyi olur.

Tamamlandı diye bir ön ek tanımlayabiliriz. O zaman ilan sahibinin başlığı düzenlemesi yeterli olur

Gerci tamamlaninca , arkayada itilmisse mesaj, biri mesaj yazinca geri en on e gelebilir mi bilmem, belki tamamlandi denilince de konu msj yazmaya kapatilabilir.

Son düzenleme:
Cok iyi oldu bu" tamamlandi", ancak ben yeni mesajlara kapatamiyorum konuyu. Fide abinin konusu yeni mesajlara kapanmis

Yeni mesajlara kapatmaya gerek var mı? Birisinin konuya cevap yazmasında ne sakınca var?

Mesaj yazilinca en one geliyor, baska bir sakinca yok. Bu bile yeterli gozukuyor abi, elinize saglik

Mesaj yazılabilmesi bence daha iyi. Mesela şimdi sen "dolap" tan bir multimetre sattın veya aldın. Ben de sormak istiyorum, bu dolap'ta güzel test cihazları çıkıyor mu diye :)

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,788
Üyeler
2,464
Son üye
s4met

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back