Ses sistemi için kablolu kumanda

I3ordo

Yeni Üye
Selamlar,

Aşağıda ki linkteki creative ses kumandasından bana üretip satabilecek biri arıyorum. Bulunduğum yerde bu pot ile dirençleri leğimleyecek biri henüz bulamadım. Şimdi bi tane ile uğraşması cazib olmayacağını düşündüğüm için 3 adet yaptırtmak istiyorum.

Bana yardımcı olabilecek teknik kişi pm atabilirse çok makbule geçer.

Selamlar,

Aşağıda ki linkteki creative ses kumandasından bana üretip satabilecek biri arıyorum. Bulunduğum yerde bu pot ile dirençleri leğimleyecek biri henüz bulamadım. Şimdi bi tane ile uğraşması cazib olmayacağını düşündüğüm için 3 adet yaptırtmak istiyorum.

Bana yardımcı olabilecek teknik kişi pm atabilirse çok makbule geçer.
Görüntüsü, rengi filan önemli değil ise ben yaparım.
Aşağıda farklı bir creative için yapmış olduğum kumandayı örnek gösterebilirim.

20210615_192300.jpg

çok harika olmuş, belki fazla bile iyi olmuş benim ihtiyacıma göre. Bana switchli pot bir kutudan çıkıp, din 6 soket ile woofer a bağlansa yeterli, aileme kuracağım ses sistemleri olacağı için muhtemelen kutuya bir daha dokunulmayacak.

Son düzenleme:
çok harika olmuş, belki fazla bile iyi olmuş benim ihtiyacıma göre. Bana switchli pot bir kutudan çıkıp, din 6 soket ile woofer a bağlansa yeterli, ailemen kuracağım ses sistemleri olacağı için muhtemelen kutuya bir daha dokunulmayacak.
Tamam ben bir malzemelere bakayım özel mesaj ile yazarım sana.

Size özel msj attım benimde philips için kumandaya ihtiyacım var mesajınıza bakabilirmisiniz. Tşk. ederim.

Merhaba size özel msj attım telefonumu yazdım başka bir markadan 6 adet yaptırmam lazım. lütfen geri arayabilirmisiniz.
Bu konuyu daha önce konuşmuştuk. Konuyla ilgili mesajım aşağıdadır ve teklifim hala geçerlidir.

6 sını da bana gönderirseniz ücretsiz olarak durumlarına bakar tamir olabilecekleri tamir ederim. En kısa yoldan böyle çözeriz.

Tamir olmayanların muadilini yaparız, o da olmadı son ses açık kalacak şekilde bir müdahale yaparız.

Aksi taktirde kumandanın içini açmanızı ve detaylı resimlerini çekmenizi isteyeceğim.
Ayrıca ses sisteminin marka modeli lazım.
Konu içinde konuştuklarımızı da tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Sizin için linkini ekliyorum.

Forum istatistikleri

Konular
5,821
Üyeler
2,476
Son üye
mrmandos

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back