Sürekli arızalanan röle

Chrome sayfayı pdf e çeviriyormuş zaten .
html veya world ile başlık textlerine ,pdf lerin linkleri verilirse olur biter sanırım

Aslında bir yazılımla bu tip güzel web sitelerini komple indirip bir kenara koymak lazım. Hatta bunu ülke olarak organize şekilde yapmamız lazım. Ola ki stratejik nedenlerle internetin fişi çekilirse, Türkiye'nin ulusal ağında bu bilgiler yaşamaya devam eder.

Aslında bir yazılımla bu tip güzel web sitelerini komple indirip bir kenara koymak lazım. Hatta bunu ülke olarak organize şekilde yapmamız lazım. Ola ki stratejik nedenlerle internetin fişi çekilirse, Türkiye'nin ulusal ağında bu bilgiler yaşamaya devam eder.
Zaten bunun eski sitesini hacklediler ,yedekleri varmışki başka bir domainle yayın yapıyor.
Adamın sayfa görüntülemesi 12 milyondan fazla olunca ,birilerinin gözüne batıyor :katil2:

Chrome sayfayı pdf e çeviriyormuş zaten .
html veya world ile başlık textlerine ,pdf lerin linkleri verilirse olur biter sanırım

Chrome için Print Friendly & PDF eklentisini tavsiye ederim. İstediklerinizi çıkartıp tertemiz baskılar alabilirsiniz.

@batubay ,hocam eklentiyi yükledim ama extra avantajını göremedim yada ben kullanamadım.
PDF ini almak istediğin sitenin linkini
https://www.printfriendly.com/ adresine yapıştırınca pdf i harika oluşturuyor ama sanki eklenti kullanılmıyor gibi
Birde web sitesindeki tüm sayfaları pdf yapınca ,ana sayfadaki linkleri güncelleyip bilgisayarımdaki indirilmiş pdf lere bağlantı verebiliyormuyum?

@Omega Hocam benim en sevdiğim özelliği site içerisindeki reklam veya gereksiz resimleri ya da işime yaramayan kısımları tek tıkla silmesi. Son sorunuzu tam anlayamadım. Bir klasördeki ya da bilgisayarınızdaki herhangi bir yolda bulunan pdflere hyperlink mi vermek istiyorsunuz?

@Omega Hocam benim en sevdiğim özelliği site içerisindeki reklam veya gereksiz resimleri ya da işime yaramayan kısımları tek tıkla silmesi. Son sorunuzu tam anlayamadım. Bir klasördeki ya da bilgisayarınızdaki herhangi bir yolda bulunan pdflere hyperlink mi vermek istiyorsunuz?

Evet ben internetteki sayfaları pdf olarak kaydettiğimden, hyperlinkleri bilgisayımdaki kayettiğim yerle değiştirmek istesem bunu yapabilirmiyim.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,791
Üyeler
2,464
Son üye
s4met

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back