taydin

Timur Aydın
Staff member
Türkiye'de elektronik malzeme satan sitelerin bir listesini burada derleyelim.

DİKKAT: Bu liste, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu sitelerle herhangi bir ticari ilişkim, bir ortaklığım veya bir sponsorluk anlaşmam bulunmamaktadır. Elektronik malzeme ihtiyacım olduğunda google aramaları sonucunda bulduğum sitelerdir. Bazılarından alışveriş yaptım, bazılarından herhangi bir alışverişim olmadı.

BU SİTELERDEN ALIŞVERİŞ YAPIP HERHANGİ BİR OLUMSUZ DURUMLA KARŞILAŞIRSANIZ, BU SORUNUN ÇÖZÜMÜ TAMAMEN SİZİN VE ALIŞVERİŞ SİTESİNİN ARASINDA OLAN BİR KONUDUR. BUNUNLA İLGİLİ EN UFAK BİR SORUMLULUĞU DAHİ KABUL ETMEDİĞİMİ AÇIKÇA BELİRTEYİM

SMD Komponentler
Elektronik test ve ölçme ekipmanları
Genel
Lehimleme ve montaj
Geliştirme Kartları
Cihaz Kutuları
Kablo, konnektör, klemens
Kablo, konnektör, klemensButon, Switch, Jak, Fiş
Elektronik Aksesuarlar
İkinci El
Kimyasal Maddeler
PCB İmalat Malzemeleri
Mobil Cihaz Tamir Ekipmanları
Transformatör ve İndüktör
Düzenli İthalat Yapan Firmalar
AC Motorlar

Elektrik Malzemeleri

Aluminyum Soğutucu

RF Ürünleri

Son düzenleme:
Bu listede yer almak isteyen firmalar olursa, lütfen web adreslerini bu mesaja yanıt olarak belirtsinler veya özel mesaj atsınlar. Listeye dahil ederim.

Listeye ekledim, teşekkürler.

Standart elektronik komponentlerin dışında özel olanları da satan ve SMD de çalışan bir firma olan Megasan listeye eklendi. Aynı Özdisan gibi komponentleri listeleyip filtreleme yapmaya izin veriyor. Bu firmadan alışveriş yapan ve artı eksi yorumu olan varsa yazabilir.

Alısveriş yapmadım ama bir arkadaş yapıp memnun kalmış.

listeye ekleyebiliriz. Belki bulunmayan bir parça lazım gereç bulunabilir. İşe yarayabilir.

Alısveriş yapmadım ama bir arkadaş yapıp memnun kalmış.

listeye ekleyebiliriz. Belki bulunmayan bir parça lazım gereç bulunabilir. İşe yarayabilir.
Entegre dünyası ile aynı firma.

Son düzenleme:
Bende de açıldı.

1612900623882.png

Site içinde göremedim ama Google aramasında Digi-Key Türkiye Distiribütörü olarak çıkıyor.

1620661252556.png

Geçen gün alışveriş yaptım kesinlikle düzgün ,güvenilir ve fiyatları oldukça makul olan satış mağazası. Siparişinizi aynı gün kargoya veriyorlar.
Korumalı ambalajlarda itina ile paketleyip kargoya vermişler.

MOTOROBİT

Ekler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    269.3 KB · Görüntüleme: 151
  • Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    83.1 KB · Görüntüleme: 154
Son düzenleme:
Robolink. Eğer aradıklarımı bulabiliyorsam buradan sipariş veriyorum. Ürün çeşitliliği çok fazla diyemem fakat çok özenli çalışıyorlar. Her ürünü tek tek küçük kilitli poşetlere koyup etiketliyorlar. Böylece yarın birgün baktığımızda elimizdekinin tam aolarak ne olduğunu bililyoruz. Acaba bu neydi falan diye uğraşmıyoruz.

Robolink Teknoloji

photo_2021-05-10_21-30-21.jpg

Kartlar bölümüne deneyap kartı da ekleyebilirsin...

e-komponent.com DigiKey'in resmi olarak distiribütörü imiş. Digikey'in malzeme kalitesine güveniyorsak bu firmadan malzeme alabiliriz anlamına geliyor.

Screenshot_20210511-095636.jpg

• Beğen
Reactions: nt
e-komponent.com DigiKey'in resmi olarak distiribütörü imiş. Digikey'in malzeme kalitesine güveniyorsak bu firmadan malzeme alabiliriz anlamına geliyor.

10315 eklentisine bak
Zamanında alışveriş yapayım dedim, baya uçuk fiyat verdiler kdv neyse doğal ama kargo sanki sadece benim için sipariş verilmiş gibi ekstra tuzluydu. Siz de fiyat alın değerlendirin derim.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,654
Üyeler
2,438
Son üye
İbrahimSönmez

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back