UDEMY/"Elektrik-Elektronik Mühendisliğinin Temel Konuları" indirimli kupon imkani.

naschibo

Moderatör
Staff member
Günlük yaşamda kullandığımız tüm elektrik ve elektronik cihazların temeli olan elektronik devre elemanlarının çalışma prensipleri ve uygulamaları sade bir dil ile anlatılmıştır. Sistemin işleyişi fizik ve matematik bilimi ile temellendirilmiştir.


Bu ders atom fiziği ve elektronlar ile başlayıp, Ohm Kanunu, devre analizi, AC, DC, komplex empedans, RC ve RL devreleri ile devam etmektedir.
Ağır teknik ve matematiksel işlemli diğer kursların aksine. bu video, eğitmen ile birlikte bir yolculuğa çıkma tadında olacaktır. En karmaşık ve matematiksel kavramlar anlaşılır bir şekilde sunulmuştur.
Elektrik-Elektronik Mühendisliğinin tüm teorik ve pratik yönlerini öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda bu alanda edindiğim deneyimleri gerçek dünya ipuçları ve püf noktaları ile deneyimlemiş olacaksınız.
Bu kurs özellikle Elektrik-Elektronik mühendisliği okumak isteyen arkadaşlara verecekleri kararda yardımcı olacak ve internette teorik bilgilerini sınayabilecekleri araç ve gereçleri de öğrenmiş olacaklardır.
 

taydin

Timur Aydın
Staff member
Top