Youtube da altyazıların metnini nasıl alabilirim

Omega

Kıdemli Üye
Youtube da ingilizce bir videoyu seyrederen "Alltyazı yı göster" özelliğini açtığımda ,konuşulanın ingilizcesini de yazıyor.
Bu ingilizce metni time stamplari ile alan kaliteli bir program tavsiyeniz varmıdır ?

Diğer sorum ise bu videoya Türkçe altyazı eklemek istesem aynı program bunu yapabilirmi yada onu yapan program tavsiyesi nedir?

Hicam bi aralar google srt diye java ile kodlanmis program vardı onun ile halledebiliyorduk stampslarınıda veriyordu yanlış hatırlamıyorsam

Aynı programla eklemede yapabilirsin

Aşağıdaki siteden indirilebiliyor.

SRT formatında indirirseniz sürelerle indiriliyor ama birbirine yapışık çıkıyor. Satır satır ayırmak gerekebilir. Uzun bir video ise bu yöntem mantıklı değil.

Forum istatistikleri

Konular
5,787
Üyeler
2,464
Son üye
s4met

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back