SATILIK Zebra LP 2824PLUS termal etiket yazıcı

Sercan

--
Arkadaşlar ihtiyaç fazlası olması sebebi ile Zebra LP 2824 Plus model termal yazıcıyı satıyorum.

203 dpi çözünürlüğünde 102 mm/sn baskı hızında ve 56 mm baskı genişliğinde giyim etiketi, raf etiketi, sticker (yapışkanlı) etiket gibi etiketler yazdırabilirsiniz. Aynı zamanda market kasa fişlerine de çıktı alabilirsiniz. Çok geniş yazdırma seçenekleri mevcut.

Etiketim bitti. Daha önce kullanıyordum sorunsuz çalışıyor. İsterseniz hastahanelerde kullanılan bileklikten var onun üzerine yeni bir çıktı alıp çalışmasına dair video paylaşabilirim. Adaptör ve kabloları yok, soketi uyumlu 19.5 V herhangi bir notebook adaptörü ile çalıştırabilirsiniz.

Kendi sitesinde kullanıma dair her türlü firmware, bilgisayar yazılımı, nasıl yapılır video bilgi filan mevcut. Fiyat olarak Amazon yenilenmiş ürünler 2000 TL'ye satıyor. Ben ücretsiz kargo ile 1000 TL'ye cihazı gönderirim.

İlgilenenler özelden yazabilir.

IMG_20210822_131445.jpg
IMG_20210822_131453.jpg
IMG_20210822_131510.jpg
IMG_20210822_131527.jpg
IMG_20210822_131533.jpg

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,788
Üyeler
2,464
Son üye
s4met

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back