Yeni profil mesajları

16F628 digital kontrollü bir radyo devresi ile uğraşıyorum bu aralar. Daha önce kendime yapmıştım. şimdi başka bir arkadaşa yapıyorum. Tabi sadece hobi olarak :)
Sonra 12VDC- 220Ac inverter devresi ile uğraşıyorum. Devreyi forumda paylaşmıştım. Elimde 450W trafo var, bunun sekonder tarafını yeniden sarmam veya sardırmam lazım, birazda tembellik..
Reis seni LM3886 yapmaya ikna edemedik he. Tek başıma yapıp gudurtacam seni görürsün :katil1:
Elektroniğe hobi olarak başladığımda tanıştığım ilk arkadaşlardansın. Ama pek devre yapmıyorsun. Çalışmalarını merak ediyorum :popcorn1:
Özellikle ağaç ve metal işlemede becerikli birisin. İyi adamsın. Kötek arkadaşımsın :katil1:
Harika bir adamsın. Bildiklerini hiç saklamadan veya anlatmaya üşenmeden paylaşıyorsun. Hatta özellikle öğrenelim diye kafamıza vura vura anlatıyorsun.
Çalışma, inceleme ve testlerinizi ilgi ile takip ediyorum. Asıl mesleğiniz olmamasına rağmen bu alanda bu kadar ilerlemeniz gerçekten müthiş.
Sayın Timur Aydın

Forumda benimle muhatap olmamak gibi bir tavır hissettim .Öyle bir şey varsa foruma hiç girmeyim
taydin
taydin
Öyle birşey yok, nasıl bu kanaate vardın anlamadım ... Yazdıklarına söyleyecek birşeyim yoksa birşey yazmamışımdır. Ama birşey sorduysan cevap vermişimdir herhalde, vermediysem de gözden kaçtığı içindir. Boşuna kuruntu yapmışsın, öyle birşey yok :D