BOSCH GO2

ozgurece-TA3HGU

Aktif Üye
Değerli forum arkadaşlarım; sıklıkla kullandığım şarjlı tornovida BOSCH GO nun çıkan yeni serisini satınaldım. Forumda tecrübe eden arkadaşlarımız belki vardır ama şunu söylemeliyim ki çok kullanışlı ve güçlü bir şarjlı tornovida. Eğer uç takımlarınıda satın alırsanız drill bit Sleeve ,matkap uçları ve bits ler ile tüm uçlar mevcut.
Aşağıdaki görsel listeye göre arada bir fark var gibi görünüyor.
GO2 de kalan şarj seviye gösterimi yok. Yanlızca şarj gösterim ledi var. Ayrıca GO2 de şarj cihazı ve bits uçlar yok sadece iki adet uç verilmiş. Genel olarak kaliteli malzeme ile üretilmiş iyi bir ürün diyebiliriz.
Satın alma listesine eklemek ve tecrübe etmek isteyen arkadaşlarımıza bilgilendirme olsun.:)

Drill Bit Sleeve Nedir ?​

Ekler

• d323e1c644eb.jpg
    d323e1c644eb.jpg
    109.2 KB · Görüntüleme: 249
  • boschgo-12.jpg
    boschgo-12.jpg
    69.6 KB · Görüntüleme: 190
  • boschgo-13.jpg
    boschgo-13.jpg
    52.9 KB · Görüntüleme: 165
  • boschgo-21.jpg
    boschgo-21.jpg
    63.4 KB · Görüntüleme: 157
  • boschgo-23.jpg
    boschgo-23.jpg
    64.8 KB · Görüntüleme: 172
  • boschgo-26.jpg
    boschgo-26.jpg
    72.1 KB · Görüntüleme: 212
  • boschgo-28.jpg
    boschgo-28.jpg
    138.8 KB · Görüntüleme: 211
  • boschgo-29.jpg
    boschgo-29.jpg
    83.9 KB · Görüntüleme: 190
  • boschgo-31.jpg
    boschgo-31.jpg
    74.6 KB · Görüntüleme: 184
  • boschgo-33.jpg
    boschgo-33.jpg
    62.5 KB · Görüntüleme: 182
  • P_20210330_210435_1_p.jpg
    P_20210330_210435_1_p.jpg
    231.9 KB · Görüntüleme: 179
  • P_20210330_210522_p.jpg
    P_20210330_210522_p.jpg
    211.9 KB · Görüntüleme: 202
  • P_20210330_210646_1_p.jpg
    P_20210330_210646_1_p.jpg
    261.1 KB · Görüntüleme: 221
Çok güzel makinaymış. Bosch mavi serinin hakkaten üzerine yok kalietede. Bir süre önce ben de Wow Stick diye uyduruk bir şarjlı tornavida almıştım. Bunu görünce pişman oldum keşke GO2 alsaymışım.

Tork ayarinin elektronik olmasi ilgimi cekti. Mekanik sistem nasıl çalışır onuda bildigim yok ama en azindan sunu biliyorum pil bitmek uzere iken sert kademeleri atlayamiyor. Bundan sunu anlıyorum. Tork ayari bataryadan bagimsiz sabit bir deger.

Simdi tork ayari elektronik olunca bataryadan baginsiz nasil olur/yapmışlar incelemek lazim...

Bizde dandik vidalamara duzgun calisan bir tork sistemi kurabilirmiyiz... :cheeky2:

Wow Stick diye uyduruk bir şarjlı tornavida almıştım.
Bu hassas işler için çok iyi ama fiyatları cihaza göre yüksek. Ben bir kampanya döneminde geçen yaz 180 TL'ye denk getirdiğim için almıştım. Telefon gibi ufak cihazlar için çok memnunum.

tecrübe etmek isteyen arkadaşlarımıza bilgilendirme olsun.
Ya ben ne zaman Bosch ürün alsam pişman oldum. Aldıklarım hep yeşil renkliydi. Acaba giriş seviyesi kalitesiz ürünleri mi aldım?

Ya ben ne zaman Bosch ürün alsam pişman oldum. Aldıklarım hep yeşil renkliydi. Acaba giriş seviyesi kalitesiz ürünleri mi aldım?

Evet Amatör seri ürünlerini almışsınız. Yine de fena değildir ama mavi seri bir başka tabi.

Açıkçası bu kadar fark olacağını tahmin etmedim. Aldığım kablolu tip matkabın mandreni abartmıyorum 30-40 kullanımda yalama oldu, daha doğru bir ifadeyle uçları kaçırmaya başladı. Matkap uçları zaten 5-10 kullanımdan sonra iş görmez oldu.

Mavi olan pro seri ürünlerini fiyatından dolayı herkes alamayacağı için yeşil olan amatör seri ürünleri de üretiyorlar. Yeşiller amatör ancak biraz da şans işi. Ben 2013'te koçtaştan 14,4V yeşil şarjlı almıştım. Bataryası ölmese cihaz hala taş gibi. Bi ara batarya içindeki pilleri değiştirip kullanırım diye hala evde yedekte tutuyorum :)

güzel ürün internette baya inceledim parasının hakkını veren ürün her elektronikcide olması gereken bir cihaz.....

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,900
Üyeler
2,498
Son üye
TaKo

Son kaynaklar

Son profil mesajları

Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
Back