forumdan en etkili nasıl yararlanılır

nt

Emekli
siz bot, ziyaretci, üye, ya da admin olabilirsiniz ama bu şekilde forumdaki değerli konuları bulabilirsiniz

günlük sorunlar haric (şuyum bozuldu buyum yandı) o eskiden evde kitaplıkda sıra sıra duran ansiklopediler gibi adeta

gelişmiş aramaya gelin gönderene taydin ya da istediğiniz üye adını yazın virgülü kendi koyuyor diğer kullanıcılarıda ekliyebilirsiniz

2020 yada 2019 öncesi über ve ötesi

başarılar dilerim!

Screenshot 2023-11-12 at 15-00-10 Ara.png

Son düzenleme:
Diğer üyelere ayıp etmiş olursun bence. Timur abi gerçekten hakkı ödenmeyecek kadar paylaşımcı ama sadece onun adını yazarsak diğer paylaşımcı üyeler alınabilir.

• Beğen
Reactions: nt
Diğer üyelere ayıp etmiş olursun bence. Timur abi gerçekten hakkı ödenmeyecek kadar paylaşımcı ama sadece onun adını yazarsak diğer paylaşımcı üyeler alınabilir.
editledim ama ben fıkrım beyan ettim gokan usta dıger kullanıcılarda o şekilde gönderiler yapsınlar onlarıda yazarım

ayrıca amacım yalakalık falan değil napcak timur abı bızım dukkana gelip fön cektırmıcek :D yanı cıkarsız saf düşüncem bu

Senin beğendiğin gibi diğer üyelerinde var konuları. Timur abinin gönderileri diğerlerinden kat kat fazla olduğu için, diğerleri seyrek kalıyor biraz.

ayrıca amacım yalakalık falan değil napcak timur abı bızım dukkana gelip fön cektırmıcek :D yanı cıkarsız saf düşüncem bu
Aklıma bile gelmedi.

Senin beğendiğin gibi diğer üyelerinde var konuları. Timur abinin gönderileri diğerlerinden kat kat fazla olduğu için, diğerleri seyrek kalıyor biraz.

Aklıma bile gelmedi.
yok abı adam gercekten yazmış bunlar gunluk olarak gorebıecegımız bılgılerde degıl ayrıca forum uyelerıne :D:D %30 ındırım var fönde :D

@Gokrtl abi doğru söylüyor, @taydin abi müthiş bir embedded developer ama müthiş bir güç elektronikçisi değil aramızda çok iyi güç elektronikçileri var, @taydin abi çok iyi ses elektronikçisi ama çok iyi bir endüstriyel elektronikçi değil aramızda çok iyi endüstriyel elektronikçi var.

Birçok alanda uzmanlaşmış üye varken foruma sadece @taydin abinin göründüğü açıdan bakarsan forumdan etkili biçimde yararlanamıyorsun demektir :)

aradaşlar hepiniz çok değerlsiniz (usta yada cırak)

@Sercan @fide @ozkarah@Gokrtl @Endorfin35+ ..........

ekleemediklerim için üzgünüm

herkesin yazısı benım için bilgi niteliğinde fakat bu @taydin nin yazılarına gelişmiş arama yapadan ulaşılamıyor forumda manyak gibi

geziyorum gecen plazma kaynak bakıyordum ne alakaysa :D neyse sonuç olarak dıger kullanıcıların yazıları gonderılerı kolayca karsımıza

cıkıyor burada ulaşamadığımız bilgilere nasıl ulaşırız gibi bşey yapmak ısteedim ama sanırım yanlış anlaşıldım bende size küstüm fönde indirimi kaldırdım :katil1:

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
5,841
Üyeler
2,480
Son üye
mozcelikors

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back