TAMAMLANDI Hibe Çamaşır Makinesi motoru.

fide

Meraklı ve "nasıl" sorusunu seven biri
1703441889536.png
Bant zımpara yapmak için bir heves edindiğim çamaşır makinesi motorunu kullanmak isteyen bir arkadaşa hediye etmek istiyorum. Motor 3.5-4 kg civarında var. PTT ile karşı ödemeli gönderebilirim.
Çift sargılı olduğu için sağa sola dönebiliyor. Bugün dağıttığım çamaşır makinesinden çıkan RV20 hız kontrol kartını da gönderebilirim.

Fikret Rakıcı isimli YouTuber bu kart ve motorla bant zımpara yapmıştı. Videoyu bulursam eklerim.
Atelyeyi taşıyacağım için zamanında aldığım ve uğraşamadığım birkaç malzemeyi daha ekleyeceğim Allah'ın izniyle.

1703441802457.png

Birebir aynısı olmasa da motor buna benziyor.

1703441889227.png

Ekler

• 1703441802698.png
    1703441802698.png
    224.1 KB · Görüntüleme: 39
Askılı motor da olabilir. Dişçi motoru diye de biliniyor.

1703442950566.png

Bugün dağıttığım çamaşır makinesinden çıkan RV20 hız kontrol kartını da gönderebilirim.

RV20 hız kontrol kartı eğer hala duruyorsa, bu kart bana gerekli. Forumu bir kaç aydır sadece takip ediyorum. Fazla katılımcı değilim. 2 tane de mesajım varmış. Bilemiyorum, belki 2 mesajla bu işler olmaz denilebilir. Bu nedenle; yeni kurduğunuz atölyede ihtiyacınız olan wi-fi dağıtıcı da ben size hediye edeyim. "TP-LINK TL-WR841N" bu dağıtıcı işinize yararsa, karşılıksız gönderebilirim. Yeni atölyeniz hayırlı olsun.

@Pruva RV20 kart duruyor. Özelden adres gönderin PTT yada yurtiçi ile göndereyim.
Mesaj sayısı önemli değil. Önemli olan forum üyelerinin arasındaki samimiyet.

Wifi dağıtıcı için de teşekkür ederim. Boya, badana ve yerleşim işi yoluna girdiği zaman göndermenizi talep edeyim.

Çamaşır makinesi motoru için talip çıkmadı.
Hibe hala geçerli.

Gönderebilirim. Adres yazın özelden.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,925
Üyeler
2,504
Son üye
yaxe22

Son kaynaklar

Son profil mesajları

Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
Back