Huawei de Google Play Store desteği kalktı mı?

taydin

Timur Aydın
Staff member
6 sene önce aldığım Huawei telefon için play store'da çok güzel bir terazi programı buldum. Ama 5 saniyede bir reklamı sokuyor gözüme. Satın alacağım, sürekli hata alıyorum. Acaba bu ABD/Çin anlaşmazlığından dolayı Google play store desteğini çekti mi Huawei ürünlerinden? Yakın zamanda alınmış bir Çin telefonu olan ve üzeirnde hala Google Play Store olan var mı? Varsa o zaman başka bir sorun var bende.

Hatırladığım kadarıyla Huawei desteği kalkalı epey zaman oldu. Şu ABD'de Huawei CEO'sunun tutuklanma tarihlerine kadar gidiyor. Huawei de kendi platformunu geliştirdi diye biliyorum. Aktif kullanmadığım için takip etmedim.

Destek kesilmesi yeni çıkan (çıkacak olan) telefonlarda geçerliydi. Bende P20 lite var hala destekleniyor.

Linkini atarsanız denerim kendi telfonumda.

Huawei'nin kendi uygulama merkezinden(AppGallery) de indirebilirsiniz. Büyük ihtimalle orada da vardır aynı uygulama.

Linux tarayıcısında bulamıyorum ama uygulama şu:

Screenshot_20231113_144735_com.android.vending.jpg

Uygulamada sorun yok gibi. Satın almayı denedim uygulama kaynaklı herhangi bir hata vermedi.

NixGame uygulamaları da güzel bir bakın isterseniz.

AppGallery den indirdim bir tane, ama bu biraz dandik. NixGame appgalerry'de var mı bakayım.

6 sene önce aldığım Huawei telefon için play store'da çok güzel bir terazi programı buldum. Ama 5 saniyede bir reklamı sokuyor gözüme. Satın alacağım, sürekli hata alıyorum. Acaba bu ABD/Çin anlaşmazlığından dolayı Google play store desteğini çekti mi Huawei ürünlerinden? Yakın zamanda alınmış bir Çin telefonu olan ve üzeirnde hala Google Play Store olan var mı? Varsa o zaman başka bir sorun var bende.
interneti kapat telefonun abı en basıt cozum kullanırken reklam cıkmaz

Forum istatistikleri

Konular
5,994
Üyeler
2,520
Son üye
fatihdgn

Son kaynaklar

Son profil mesajları

deneyci wrote on hakan8470's profile.
Sibonge uNkulunkulu ngokuhlukahluka asinike kona.

Bu hangi dil? :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
Back