İŞTE 'O' ÇILGIN TEKNOLOJİ ELİMDE..!! YOUTUBE'DE İLK.!

Çılgın teknoloji falan yok ortada, bu normal süper kapasitör yav :)

Gerilim müziği eşliğinde kapasitör parçalamaca. Bunun 70 kat iyisini yapıyoruz falan. Mok yapıyorsun... :kotek1::kizgin3::kizgin2:

"Türkiye öyle bir şey buldu ki" Hadi lan oradan çakal...

"Çin LTO bataryaları kopyalamamızdan korktuğu için bize satmıyor" diye video atan kanal bu. IQ'su ayakkabı numarasını geçmeyen, gerçeklikten kopuk, kokuşmuş, gerzek ve ne yazık ki devasa bir kitleye hayal satarak geçinen çakallar...

Altındaki yorumlara bak. İçler acısı, umut kırıcı...

Son düzenleme:
Gerilim müziği eşliğinde kapasitör parçalamaca. Bunun 70 kat iyisini yapıyoruz falan. Mok yapıyorsun... :kotek1::kizgin3::kizgin2:

"Türkiye öyle bir şey buldu ki" Hadi lan oradan çakal...

"Çin LTO bataryaları kopyalamamızdan korktuğu için bize satmıyor" diye video atan kanal bu. IQ'su ayakkabı numarasını geçmeyen, gerçeklikten kopuk, kokuşmuş, gerzek ve ne yazık ki devasa bir kitleye hayal satarak geçinen çakallar...

Altındaki yorumlara bak. İçler acısı, umut kırıcı...

Allah aşkına şuna bakın. Ben gençlerimiz akıllı, ülkemizin geleceği parlak diye düşünüyordum. Ama ne yazık ki onların da kafalarının içi bomboş. Adam lazer teknolojimiz var sanıyor ya :( Bizim lazer teknolojisi diyor :( Vay halimize, vah vah vah...

Ekran Alıntısı.JPG

Bu kanalı takip eden kitlenin, ne kafada olduğu apaçık ortada. 2 ünlü kelime ile gaza gelir Allah ve vatan. Şahsen bu kelimeleri kullanarak siyahın aslında siyah olmadığını, aslında o akdı dış güçler kararttı diyerek ikna edebilirim.

Allah aşkına şuna bakın. Ben gençlerimiz akıllı, ülkemizin geleceği parlak diye düşünüyordum. Ama ne yazık ki onların da kafalarının içi bomboş. Adam lazer teknolojimiz var sanıyor ya :( Bizim lazer teknolojisi diyor :( Vay halimize, vah vah vah...
Yorumu yapanın genç olduğu tam olarak nerde yazıyor.

Bu kanalın bir videosunu da ben paylaşmıştım inanarak. Ama burada asıl önemli olan doğru yolu bulabilmek. İnsan inanmak istediği şeylere kolay inanır. Burada işin sırrı bilgiyi başka bir kaynaktan teyit etmek. Ben videoyu ilk izlediğim de inandım, gaza geldim, heveslendim ve burada paylaştım. Sonradan öğrendim ki video balonmuş. Bir daha da o kanalın videoları karşıma gelmesin diye bütün engellemeleri onayladım.
Biz aslında cahil cühela gençler yada yaşlılar değiliz. Bilmediğimiz bir konuda böyle gaza getirici yayınlar görünce hemen inanan bir kesimiz.
Dediğim gibi işin sırrı teyit de. Mesela Timur abi bu tür videoları anında patlatıyor. :D Hem konuya hakim hemde bence yorumlama kabiliyeti çok iyi.

Toplumu gaza getirmek önemli birşey. Bunu her ülke yapıyor. Bütün hollywood filmlerinde Amerikan askerleri dünyanın her yerine demokrasi getiriyor, adalet getiriyor. Star Trek'te bile USS Enterprise (United States Ship, gene Amerika kendine pay biçmiş) bütün uzayda adalet dağıtıyor. Bunların asıl amacı adalet, insan hakları olmadığı halde gençleri bu tip filmlerle ve diğer medya araçlarıyla gaza getiriyorlar.

Bizim de bunu yapmamız lazım. Üstelik biz millet olarak iyi niyetliyiz. Dünyayı sömürme peşinde değiliz. Ama bu gazı verirken de daha gerçekçi ve inandırıcı olmak lazım :)

anlattığı kapasitörden birçok internet satışı yapan sitelerde var :). Aya otobanıda yaparsak kimse ulaşamaz bizim teknolojiye.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,899
Üyeler
2,498
Son üye
TaKo

Son kaynaklar

Son profil mesajları

Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
Back