JCD 8898 Havya Arızası

Anlamadım demek istediginizi
Size yönelik söylemedim. Genel olarak olarak forum ahalisi için söyledim. Bu havya arızası ile ilgili daha öncede yardım istenmişti. Ya çok kullananı olduğu için yada problemli bir ürün olduğu için. Bana problemli bir ürün gibi geldiği için böyle yazdım.

Son düzenleme:
Merhaba jcd 8898 bangood üzerinde almış olduğum 500 drc birkaç dk kullandıktan sonra havya ısınmıyor havya hata error veriyor nasıl düzeltilir ne yapmalıyım teşekkür ederim ilginiz için teşekkür ederim reset mi atmak gerekiyor

Havyanizin rezistans omajini olcermisiniz? Yüksek sıcaklıkta calistiysaniz rezistansiniz açık devre olmuş olabilir.

Size yönelik söylemedim. Genel olarak olarak forum ahalisi için söyledim. Bu havya arızası ile ilgili daha öncede yardım istenmişti. Ya çok kullananı olduğu için yada problemli bir ürün olduğu için. Bana problemli bir ürün gibi geldiği için böyle yazdım.
aynı havyadan geçen gün tamir ettim bi müşterinin.entegrenin adı DK125 arkadaşlar.
Ustam merhaba bu entegre degiş ise sorun çözülüyor mu
sadece ısınmıyor takılı ama algılamıyor resim video dan gördügünüz üzere önerdiginiz bir marka varmı eceba lehim ve sıcak istasyonu olmak üzere teşekkür ederim ilginiz için

Son düzenleme:

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
6,072
Üyeler
2,542
Son üye
coskuncinar

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
deneyci wrote on hakan8470's profile.
Sibonge uNkulunkulu ngokuhlukahluka asinike kona.

Bu hangi dil? :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Back