MEGEP in yeni pdf lerinin indirme yeri

Omega

Kıdemli Üye
MEGEP in eski pdf lerini indirmiştim,5-6 ay önce yeni pdf lerini gördüm çok daha güzel hale getirilmiş. Şimdi indirme yerini bulamadım link değişmiş .
EBA nın sitesinde de bulamadım.
İndirmek istedğim pdf lerin örnek sayfası ve arka kapağı aşağıdaki resimde.
Bu yeni pdfleri arama ,indirme linki neresidir?

MEGEP YENI.png

Bireysel öğrenme mataryalleriden indiriliyor.
Ders bilgi formlarında indirme var.Rar dosyası formatında rar dosyasını çıkartamadım mobil ile giriş yapıyorum.Bilgisayarda açılabilir.

Bireysel öğrenme mataryalleriden indiriliyor.
Ders bilgi formlarında indirme var.Rar dosyası formatında rar dosyasını çıkartamadım mobil ile giriş yapıyorum.Bilgisayarda açılabilir.
Hocam bunlar eski modülleri bunları ben indirdim.Zaten kitabın bölümü ve alt konusunda bu resimdeki konu başlığı da çıkmıyor.
Yenisi renkli ve çok daha detaylıydı ama linki değişmiş

Son düzenleme:
Hocam bunlar eski modülleri bunları ben indirdim.Zaten kitabın bölümü ve alt konusunda bu resimdeki konu başlığı da çıkmıyor.
Yenisi renkli ve çok daha detaylıydı ama linki değişmiş
Bundan mı bahsediyorsunuz

Ekler

• temel_elektrik_elektronik_atolyesi_9_9.pdf
    92.5 MB · Görüntüleme: 109
Evet bunun olduğu bölümdeki varsa diğer 10.sınıf 11.sınıf kitaplarını indireceğim

Evet bunun olduğu bölümdeki varsa diğer 10.sınıf 11.sınıf kitaplarını indireceğim
Tüm PDFleri indirmiştim ama telefonu temizlerken bir çoğu silinmiş.Kalanları burdan paylaşırım.Güncel renkli görselli olanları şimdi bende bulamadım.

Sanırım link konusunda @tekosis in bilgisi olabilir, bildiğim kadarıyla teknik öğretmendi.
Bu arada @emrah74 eklediği pdf de temel elektronik konusunda gayet iyi hazırlanmış.Tavsiye ederim

EBA ya veli olarak e-devlet üzerinden giriş yapıp arama kısmına anahtar kelimeyi yazıp çıkan sonuçları kitap olarak filtreleme yaparsanız istediğiniz modüllere ulaşabilirsiniz.Bu şekilde indirmek biraz daha zor olmuş ama yeni modüller daha güzel ve anlaşılır olmuş.
İndirmede sorun yaşarsanız,indirmek isteklerinizi yazın indirip paylaşırım.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-01-10 171141.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-10 171141.png
    459.7 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Şu anda okulda okuyan çocuğum olmadığından dolayısyle öğrenci velisi olmadığımdan siteye giremiyormuşum :)
Amerikadaki MIT nin kütüphanesinde doktora tezini seçip 15-20 saniyede indirebiliyorken kendi ülkendeki bir lise dersi pdf ini okuyamamak

Son düzenleme:
Şu anda okulda okuyan çocuğum olmadığından dolayısyle öğrenci velisi olmadığımdan siteye giremiyormuşum :)
Amerikadaki MIT nin kütüphanesinde doktora tezini seçip 15-20 saniyede indirebiliyorken kendi ülkendeki bir lise dersi pdf ini okuyamamak
Hangisini istiyorsunuz indirip paylaşayım

Elimde olan elektronik branşıyla ilgili olan pdf lerin listesi aşağıda.
Bunların dışında olup listede olmayan varsa eklerseniz makbule geçer

MEGEP OLANLAR.png

Son düzenleme:
Eskiler de var isterseniz onlarıda ekliyeyim.
Elektor dergisinin Türkçe olarak 1983-84 yıllarının bir kaç sayısı var onlarıda istermisiniz.

Hocam eski MEGEP dosyaları var elimde
Ama türkçe elektor çok iyi olur Sağolun

Tamam abi bana biraz süre ver biraz hepsini indirip paylaşırım.Birde yanlış anlamazsan bana hoca demessen sevinirim.Hoca olacak kadar bilgim ve tecrübem yok
Kendi çapımda birşeyler yapmaya çalışıyorum.

"Hocam" kelimesini bir tür hitap olarak düşünün."Bilgili" olmak göreceli bir kavram.
Asıl önemli olan ,çalışmayı elden bırakmamak ve meraklı olmak

• Beğen
Reactions: clc
Haklısın abi ne bileyim hoca deyince tuhaf oldum biraz.Neyse biz işimize bakalım.Pdfler hazır olunca paylaşırım.

Hepimizin, birbirimizden öğreneceği pek çok şey var. O yüzden biz genelde forum içinde birbirimize hocam diye hitap ederiz. Çünkü biz birbirimizin hocasıyız :)

Forum istatistikleri

Konular
5,880
Üyeler
2,491
Son üye
djkop

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back