Nasıl elektrik elektronik öğrenebilirim

bence masa saati ile başla en güzel o olur.
hem hiç durmadan çalışacağı için uzun süre çalışmlarda bug ortaya çıkıyor mu yanma bozulma patlama oluyor mu bunuda gözlemlemiş olursun.
Masa saati
hem hiç durmadan çalışacağı için uzun süre çalışmlarda bug ortaya çıkıyor mu yanma bozulma patlama oluyor mu bunuda gözlemlemiş olursun.
Teşekkür ederim size 2 tane sorum olucak
1-bu projeyi yazarken c ile mi c++ ile mi yazmak lazım
2-herhangi bir alet , cihaz almam lazim mi

Birde bu projeyi elektrik bilmeden yapabilir miyim yani yaparken ogrenebilir miyim

Hocam adanadayim dusunmeniz yeter hangi cihazları alamam lazim
Temel olarak havya pasta lehim delikli plaket direnç seti kondansatör seti diyot seti regülatörler.
saymakla bitmez önce projenin temelini at ve saat yapmak için nelere ihtiyacın var buna karar ver.
saati ney kontrol edecek?
ekran olarak ney kullancaksın?
harici mi dahili mi rtc kullanacaksın?

bunları tespit et ve bunlara uygun malzemeleri nerden temin edebilirsin bunu araştır yeni bir konu açabilirsin bunun için forum halkı mutlaka yardımcı olacaktır sana.

Forum istatistikleri

Konular
5,917
Üyeler
2,502
Son üye
FURKAN1

Son kaynaklar

Son profil mesajları

Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
Back