Cimbiz

32596 eklentisine bak

Tulip demir sapli tig, made in japan

Evet Tulip Marka TIĞ ucunu istediğiniz şekilde 1000 kum su ile zımparala tulip yazan yeride o yaprak gibi olan kısmı al zımpara ile ki elinde rahat çevirebil diye kullanın on numra çalışıyor. Ben sapına bide karbon tüp geçirdim biraz kalınlaşdı sapı 200 Tl lik tool oldu valla

1712899409855.jpeg
1712899439192.jpeg

Şekil benziyor, Türkiyede bulunan şu markanın kalitesi de benzer olabilir
32619 eklentisine bak
Ben bu ürünü denedim. İş görüyor. Tek sıkıntı boyunun kısa olması. Bu tarz bir cımbızın diğer cımbızlara göre avantajı Malzemeyi iyi kavrıyor olması. Normal cımbızla malzeme taşırken cımbızı fazla sıkarsam malzeme fırlayıp gidiyor. Bu cımbızda böyle bir sorun yaşamıyorum.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,938
Üyeler
2,507
Son üye
30agustos

Son kaynaklar

Son profil mesajları

deneyci wrote on hakan8470's profile.
Sibonge uNkulunkulu ngokuhlukahluka asinike kona.

Bu hangi dil? :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
Back