Duvar alet edevat askı paneli

TA3UIS

Doğan
Çalışma masasının üstüne duvara monte edilen panel arıyorum tornavida pense yankeski vs vs asılanlardan bahsediyorum, ne diye geçiyor acaba 100 cm x 100 cm gibi birşey arıyorum.
Nerede satılır adı nedir acaba?

Delikli sunta diye arat, duvara bağlanabilecek ölçüde alıp istediğin yerine askı yapabilirsin

Şahaneymiş hakikaten . Hanıma bunu evde müsait bir odaya çakacağım desem gözlerinin nasıl büyüdüğünü hayal edebiliyorum .
Suntadan kapakli iki tane dolap uydurup icine gomeceksin. Dolaplari da renkli folyo ile kaplayacaksin cicekli bocekli. Bisi demez oyle yaparsan. Boyle gorunsun yani kamuflajli olarak.

Şahaneymiş hakikaten . Hanıma bunu evde müsait bir odaya çakacağım desem gözlerinin nasıl büyüdüğünü hayal edebiliyorum
Eyvah ki ne eyvah! Hanımın bölgesini öylece ihlal edemezsin ama önce daha kabul edilebilir bir şeyle bölgenin kullanımını alırsın. Sonra ufak ufak kullanım şeklini değiştirirsin.
Yunan adaları gibi. Silahsız olacaktılar güya ;) .

Suntadan kapakli iki tane dolap uydurup icine gomeceksin. Dolaplari da renkli folyo ile kaplayacaksin cicekli bocekli. Bisi demez oyle yaparsan. Boyle gorunsun yani kamuflajli olarak.

Bekarın kadın psikolojisi algısı böyle olur işte. Kadınlar evde kendi işine yaramayan ve ev dizaynını bozan her nesneye uyuz olur . Öyle çiçek böcekle ancak çocuk kandırılır.

Bekarın kadın psikolojisi algısı böyle olur işte. Kadınlar evde kendi işine yaramayan ve ev dizaynını bozan her nesneye uyuz olur . Öyle çiçek böcekle ancak çocuk kandırılır.
Bu durumda once rusvet vermek gerek sanirim. Onun isine yarayacak bir seyler alip sonra aradan torba yasa ile gecirilebilir bu "dolap". :D

Ben aşağıdaki ilk mesajda göreceğin gibi Bauhaus'da Element System markası ile satılan duvar montajı ekipmanları kullanıyordum. Bunların tornavida'dan matkap ucu tutucuya kadar birçok ekipmanını da aldım. Olmayanları da 3D yazıcında kendim çıkarttım.

Sonra duvarda rafın olması daha mantıklı olacağına karar verip bütün el aletlerini Ikea'nın 5'li komidinine tıktım. Eğer amacın dekor vs değilse bu tarz bir kullanım bir süre sonra yeterli olmuyor.

Yine yanlış yine yanlış. Kadınlar panel petek gibi çabuk ısınıp çabuk soğur. Öyle hediyelerin gazları çabuk kaçıyor malesef .
Torba yasa nedir? Yarim akilli siyasilerin boktan kararlarini mantiklilarin arasina itelemesidir. Yani tam ona ise yarar bir seyler alirken "ya, bana da dolap lazim" deyip dolap alinacak. Sonra dolap gelecek kurulacak. Ortalik durulunca icine gomulecek alet edevatlar. :cool:

Çekmece düzenleyici olarak aşağıdaki video hoşuma gitti

Birde bu sanatkar gencin yaptıkları var
Çok sabırlı bir genç

Bende bundan var, 150 TL'ye almistim. Simdi 460 olmus ama. :rolleyes:

Buna benzer birşey arıyorum malzeme kaliteleri nasıl ?
Benim duvar genişliği 100 cm maksimum, ama bu iki parçanın 130cm e yakınmış duvarıma sığmaz.

Delikli sunta diye arat, duvara bağlanabilecek ölçüde alıp istediğin yerine askı yapabilirsin

Bu tip birşey de olabilir, tornavida pense yankeski gibi şeyleri asabilirim ama küçük çekmece tarzı kutuları nasıl montelerim o deliklere orası muamma.

Son düzenleme:
Buna benzer birşey arıyorum malzeme kaliteleri nasıl ?
Benim duvar genişliği 100 cm maksimum, ama bu iki parçanın 130cm e yakınmış duvarıma sığmaz.
Olctum simdi. 85 x 60 cm yer tutuyor. Aciklamada panel boyutu olarak iki tane 42 x 59 cm yaziyor zaten. Arka paneller ve avadanliklar oldukca iyi. Sag tarafta malzeme astigi parcalar ise oldukca zayif. Oyle kocaman bir anahtari asarsam kesinlikle tasimaz. 17 cm boyundaki elektrikci yankeskisini tasiyabiliyor ama biraz daha buyuk eski bir kerpeteni asmak istedigimde yamuluyor.

Bu tip birşey de olabilir, tornavida pense yankeski gibi şeyleri asabilirim ama küçük çekmece tarzı kutuları nasıl montelerim o delşklere orası muamma.
Avadanliklari delip civata - pul kullanarak suntaya monte etmek mumkun ya da percinlenebilir.

Forum istatistikleri

Konular
5,989
Üyeler
2,517
Son üye
Dzenit

Son kaynaklar

Son profil mesajları

deneyci wrote on hakan8470's profile.
Sibonge uNkulunkulu ngokuhlukahluka asinike kona.

Bu hangi dil? :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
Back