Garibanın yüzü gülürmü ?

nt

Emekli
ya bende kesin büyü var dolandırılma büyüsü :D

internet olayını hallettim en eski gsm operatörünün superbox paketini aldım adamlar bana ikinci el cihaz vermiş :D :D neyse

bu cihazın üzerinde anten yerleri var fakat bu antenler wifi sinyali içinmi? yoksa gsm sinyali içinmi?(ilk görselde yuvarlak olan yerler)

ihtiyacım olan gsm sinyalini güçlendirmek 3 diş çekiyor

ayrıca kutudan anten falan çıkmadı sadece cihaz ve adaptör

cihaz zte mf286 sanırım şu an işdeyim baktım çok benziyorlar

teşekkürler
Screenshot 2024-03-11 at 10-20-23 Getting To Know Your Device External View - Zte MF286R Manua...png

IMG_10.jpg

Evet, telefon gibi yani; hat üzerinden 3g-4.5g internet, mobile hotspot gibi kullanılabiliyor.

Sizin istediğiniz şeyin ("ihtiyacım olan gsm sinyalini güçlendirmek 3 diş çekiyor") çözümü değil yani.

Ek: Ben yanlış anladım sanırım. Siz internet için bu cihazı almışsınız, şimdi gsm sinyalini kuvvetlendirmek için bir çözüm arıyorsunuz.

• Beğen
Reactions: nt
Evet, telefon gibi yani; hat üzerinden 3g-4.5g internet, mobile hotspot gibi kullanılabiliyor.

Sizin istediğiniz şeyin ("ihtiyacım olan gsm sinyalini güçlendirmek 3 diş çekiyor") çözümü değil yani.

Ek: Ben yanlış anladım sanırım. Siz internet için bu cihazı almışsınız, şimdi gsm sinyalini kuvvetlendirmek için bir çözüm arıyorsunuz.
evet üzerinde iki adet anten yeri var bunlar sanırım wifi sinyalleri için emin değilim

Paket ile verilen cihaz geçici kullanım için veriliyorsa daha önce başkası kullanmış olabilir.. normal yani.

• Beğen
Reactions: nt
Paket ile verilen cihaz geçici kullanım için veriliyorsa daha önce başkası kullanmış olabilir.. normal yani.
hayır geçici değil ama bu benim hatam kurulumda ben yoktum kaktırmışlar bildiğin başkasının cihazını

Modem size ait degil onu kiralıyorsunuz diye biliyorum dolayısıyla 2. El olması normal
nasip artık hiç sorun yok detayları bilmiyorum hiç incelemedim sözleşmeyi :)

Aslında vodafone 30GB hat almıştım interneti ondan kullanırım diye dizilerim sağolsunlar 3 günde bitirdim 30gb'ı

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,839
Üyeler
2,479
Son üye
yiyehuoxing32

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back