SATILIK Nikon D5100, 18-55 ve 55-200 lens, filtreleri, tripot KOMPLE SET

Sercan

--
Arkadaşlar Media Markt Meydan AVM'den bir video projesi için almıştım, proje iptal edildiği için kullanılmadı. Sadece özel günlerde şahsi olarak kullandık. Aşağıdaki ürünler Nikon yetkili distribütör (Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş.) tarafından ithal edilen Türkiye cihazıdır. Ürün yeni gibidir, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kargo ile göndermeyi tercih etmiyorum ama isterseniz ücretini önceden göndermek koşuluyla kargoya verebilirim.

3D yazıcı alacağım için satma kararı aldım, dolayısıyla sadece CREALITY 3D CR-10 ve versiyonları ile takas düşünüyorum.

Nikon D5100 18-55 lensi ile birlikte gövde
Nikon 55-200 F/4.5-5.6G IF AF-S DX VR Zoom Nikkor Lens
2 Adet Marumi UV Haze 52 mm
Marumi MC-PL Polarize Yansıma Düzeltme Filtresi
CAMLİNK CL-TP2800 tripod
Orijinal Nikon Taşıma Çantası

Fotoğraflara ve fiyat bilgisine letgo ilanımdan bakabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
5,788
Üyeler
2,464
Son üye
s4met

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back