SATILIK TMK 700B analog avometre

Simpson efsanedir yav ! Sen almayacaksan bana pasla ben alırım :)

Aletlerin biri pensampermetre (clampmetre) yani amper ölçer diğeri simpson avometredir. Amper , volt ohm (direnç) ölçer.
Satmayı düşünürseniz her ikisinide alabilirm.

8809 eklentisine bak8811 eklentisine bak8812 eklentisine bak8813 eklentisine bak
Merhabalar elime bu multimetre geçti ancak benim elimde zaten bir kaç tane var bende satmaya karar verdim iyi durumda amper voltaj ve ohm kademelerini test etim güzel ölçüyor satış platformlarında aratım en ucuz satan 500tl yazmış ama bence aşırı ben 350tl fiyat yazıyorum ama pazarlık yaparım istanbul avcılarda yım eğer isteyen olursa ölçümü ile alakalı video çekip yükleye bilirim istenilen yere kargo yaparım.
iyi günler di

8809 eklentisine bak8811 eklentisine bak8812 eklentisine bak8813 eklentisine bak
Merhabalar elime bu multimetre geçti ancak benim elimde zaten bir kaç tane var bende satmaya karar verdim iyi durumda amper voltaj ve ohm kademelerini test etim güzel ölçüyor satış platformlarında aratım en ucuz satan 500tl yazmış ama bence aşırı ben 350tl fiyat yazıyorum ama pazarlık yaparım istanbul avcılarda yım eğer isteyen olursa ölçümü ile alakalı video çekip yükleye bilirim istenilen yere kargo yaparım.
iyi günler diliyorum
Almak isterim..

iyi günler diliyorum
ALET HALEN SATILIKMI

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,787
Üyeler
2,464
Son üye
s4met

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back