Türk kızı entegre üretmiş , hani türkler yapamazdı ?

devreci

Aktif Üye
Hani nerde o biz yapamayız biz ne yapıyoruz ki diyen m.ptzller.

haberlere-konu-olan-turbulans-cipi-yalan-cikti-20-milyonluk-vurgun.png

:katil2: :katil1:

Screenshot_20230806_070944_One UI Home.jpg

Transistör yapamadan entegre yapmış
Çok güzel gazetecilik.

Sn; @Gokrtl aynı snda yazmışız
Yeni gördüm.

Son düzenleme:
Transistör yapamadan entegre yapmış
Çok güzel gazetecilik.

Sn; @Gokrtl aynı snda yazmışız
Yeni gördüm.
Hangisi gerçek dememe gerek yok sanırım
Olayın Aslı nedir?
Klasik dolandırıcılık ama zekice planlanmış. Düşün ki bir pilotu bile dolandırmış. Kendisini fizik profesörü olarak tanıtmış. İcat ettiği cihazla uçak seyir halindeyken tirbülansı tesbit edip pilota haber veriyor ve pilot ta rotayı değiştiriyor. İşin içine hava akımı, meteoroloji filan gibi süslü kelimeler de katınca inanılmayacak bir durum değil gibi. Topladığı paralarla da reklam filan yapmış. Bir miktarını da "kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez" misali ufak ufak dağıtıp güven kazanmış. Büyük vurgunu yapınca da sırra kadem basmış. Yakında çıkar bir yerden. :katil2:

Konu güzel ama bana damlaya damlaya göl olmuş gibi geliyor çünkü insanlar için miktar büyümediği sürece sorgulamadan "giden para zaten önemli değil ne olacak" deyip yatırmışlar gibi geliyor.

Şöyle bir düşününce boeing ve airbus olarak dünya devi 2 uçak üreticisi/geliştiricisi var.
Boeing 1851'den bu yana uçak üretiyor/geliştiriyor yatırımcı devasa bir para yatıracak olsa önce bunu düşünür Boeing1851'den bu yana neden yapmadı? yapamadı?
Yapmadıysa ihtiyacı olmadığından mı? Yapamadığından mı(?) :katil2:

Forum istatistikleri

Konular
5,885
Üyeler
2,493
Son üye
cym247

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back