Korad KA3005 tecrübelerim

Bendekide aynı ses trafo enerjilenince mıknatıslama sesi gibi birşey. Fan kalitesi iyi değil arada tık tık şeklinde sesde geliyor muhtemelen fandan

Ben normalde unit utp 3315tfl2 güç kaynağını alacaktım sizin tavsiyelerinizi forumda okuyunca korad a yöneldim cihaz iyi fanda kaliteli olsaymış

Fan ile ilgilisi yok. Ses kasa kapalı iken ortaya çıkıyor. Manyetik alandan olsa gerek. İçini açtım fan bağlı ve değilken video çektim. Her iki video da aşağıda.

Çok yüksek ihtimal ile manyetik alandan kaynaklanıyor.

Fan bağlı değil:

Fan bağlı:

Hatta şu videoyu yakaladım. Fan bağlı değil ve aynı ses gene var. Kesinlikle fan ile ilgisi yok.

Çok teşekkürler Sercan bey. P modelinde gönderdiğiniz ilk videoda benim bahsetmiş olduğum ses yok gibi benmi anlayamadım

Valla fan bağlı değilken ben hiçbir olumsuz ses duyamıyorum :katil2:

Valla fan bağlı değilken ben hiçbir olumsuz ses duyamıyorum :katil2:
Demekki senin sadece şirinleri görmek için değil, aynı zamanda sesi duymak için de uslu bir çocuk olman lazım. :katil2:

Sizde açma butonuna basınca mıknatıslama sesi gibi bir ses gelmiyor mu
Dediğinizi anladım benim kullandığım güç kaynağından ziyade Üniversitedeki laboratuvarlarda ki güç kaynaklarının açma butonuna basınca Güm diye ses geliyor, ama bir sıkıntı yok. Güç kaynaklarında açılırken öyle değişik sesler çıkarabiliyor güç kaynakları. O sebeptendir ki sağlıklı çalışıyorsa çok kurcalamamak gerek. Neden diye sorma :katil2:

Forum istatistikleri

Konular
5,848
Üyeler
2,482
Son üye
ilker29

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back