Alış veriş listem.

Yanlış hatırlamıyorsam Çin'den bir şırınga flux aldım yanında uçlar da gelmişti. Ama bulamasaydam cam veteriner şırıngalar almıştım, uçları da kalın, onlara flux dolduracaktım, sonra da sivri olan ucu dremel ile kesecektim.

Aslında dozajlama makinaları için kalın ve küt uçlar satıyorlar ama onlar da adetli. Bir kutuda 1000 tane var. Bize bir tane ömür boyu yeter.

İç çapını ölçemiyorum ama dış çap 1.27 mm

Daha kalınını bulursan daha iyi, çok daha rahat akar.

Güzelmiş benim hoşuma gitti. Bende fiyat 60 küsür TL nakliye 143 TL görünüyor. İç piyasada da vardır ama başka başlıkta @taydin in belirtiği gibi internette nereden bulacaksın?

Karışık kombinasyon olsaydı daha güzel olurdu. Bence mantıklı olan "18G green"

Karışık kombinasyon olsaydı daha güzel olurdu. Bence mantıklı olan "18G green"

C3 teknoloji ye bakabilirsiniz

C3 teknoloji ye bakabilirsiniz
Bunlar neden bu kadar pahalı acaba, flux un kendisinden daha pahalı :dusun1:

5..10 sene once pick&place makinesi yaparken vakumlama ucu olarak kalin enjektor ignesi arayisina girmistim. Hayvanlara asi yapmak icin kullanilan en kalin Ayset marka1.2x38mm enjektor ignesi buldum.

Ancak tek satilmadigi icin 500 yada 1000 lik paket almak zorunda kalmistim. Tek tek degil de karton ambalajda bir kutu alirsaniz pahaliya gelmiyor.

Tas ile kesip istedigim boya ayarliyordum.

1724845417108.png

Herhalde ellerinde 1112 kalmadığı için sana daha yeni model olan 1108 i göndermişler. Bunda CR2032 pil var, çok daha uzun dayanır. Diğer özelliklerinde pek fark yoktur.

1112 de Accuracy±0.03mm yazıyor sitede.

Satıcıya durumu anlatayım, kalsın derse kalır yolla derse yollarım hak geçmesin :dusun1: Gerçi kutuyu açtıktan sonra farkettim olayı.

Belki yanlislikla gondermislerdir abi, arayip soyle bari

Forum istatistikleri

Konular
6,632
Üyeler
2,726
Son üye
chur

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back