Ankara'da alüminyum soğutucu satan yerler

tekosis

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba. Alüminyum soğutucu üzerine satış yapan daha ziyade soğutucu üzerine uzmanlaşmış Ankara'da bulunan bir şirket biliyor musunuz? Basit aşağıdakine benzer soğutucuya ihtiyacım var tda 2050 amfi entegresi için kullanacağım.Yoksa başka şehir de olur ama önceliğim Ankara.
images.jpeg

Teşekkür ederim @Gokrtl devre hali hazırda kutuya göre tasarlanmış olduğundan bu soğutucu bana uymadı. Ancak aşağıdaki Ankara firmasını buldum, kataloglarından birkaç model belirledim. Stoklarında olan ürünler için fiyat vermelerini bekliyorum.

Konya Sokak, Esnaf Sarayı Bodrum kat
Yasir Elektronikte Temmuz ayı sonunda 80-90 adet soğutucu vardı. Soğutucular çok güzeldi. Tanesine 80₺ civarında demişti o gün için ama güncel fiyatı bilmiyorum.
0544 458 8111
Bi konuşun isterseniz.

az önce fiyat geldi aşağıdaki soğutucunun 2 metresi için fiyat kdv dahil 1350₺. Ben bunu 5cm uzunlukta kesmeyi düşünüyorum böyle olunca 2 metreden firelerle yaklaşık 37 soğutucu yapar kesme delme işçiliği hariç tanesi 36.5₺ oluyor. Soğutucu kesit ve kanat yapısına göre uygun mu ne dersiniz?

ads-80.jpeg

@fide hocam bu hafta için Konya Sokağa da gideceğim inşallah. Dediğiniz yerlere de bakacağım. Tavsiye için teşekkür ederim.

@fide hocam bu gün konya sokağa gittim yasir elektronikteki soğutucular güzeldi ama benim işime yaramadı. Diğer dükkanlarda da çeşitli soğurucular var ancak ebat ve süreklilik durumu açısından benim işimi görmediler. Şu anda alüminyum soğutucu profil arayışındayım. Şimdilik devre kutusuna ve yerleşimine en uygun profil yukarıdaki ads-80 gibi duruyor.

Merhaba arkadaşlar. Arma elektronikten aldığım soğutucular geldi. Kesme yağı bulaşmış kirli şekilde geldi ama bir gece deterjanlı suda bekletirsem sorun çözülür. Kesme ile birlikte 20 parça soğutucu maliyeti 485₺ oldu. Eğer soğutucuları işyerinden elden alsam iyi fiyat ama araya 208₺ kargo girince soğutucu başına maliyet 35₺ oldu. Piyasanın ne çok altında ne de üstünde olmayan ortalama bir fiyat oldu ama işime yarayan bir soğutucu oldu. Resimde görünen ikinci soğutucu 25₺ boyu 50mm ama kutuya sığmıyor, max 45mm benim için uygun olan ölçü. Soğutma performansı olarak hangisi daha iyi sonuç verir bir test yapıp kayıt altına almayı düşünüyorum. Eğer ucuz olan yeterli performans sağlarsa ileride o seriden alırım sanırım.

Kullandığım profil :

Ekler

• 1695233093386.jpg
    1695233093386.jpg
    179.7 KB · Görüntüleme: 53
  • 1695233093392.jpg
    1695233093392.jpg
    246 KB · Görüntüleme: 60
  • 1695233093397.jpg
    1695233093397.jpg
    742 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Arma elektronikten aldığım soğutucular geldi. Kesme yağı bulaşmış kirli şekilde geldi ama bir gece deterjanlı suda bekletirsem sorun çözülür. Kesme ile birlikte 20 parça soğutucu maliyeti 485₺ oldu. Eğer soğutucuları işyerinden elden alsam iyi fiyat ama araya 208₺ kargo girince soğutucu başına maliyet 35₺ oldu. Piyasanın ne çok altında ne de üstünde olmayan ortalama bir fiyat oldu ama işime yarayan bir soğutucu oldu. Resimde görünen ikinci soğutucu 25₺ boyu 50mm ama kutuya sığmıyor, max 45mm benim için uygun olan ölçü. Soğutma performansı olarak hangisi daha iyi sonuç verir bir test yapıp kayıt altına almayı düşünüyorum. Eğer ucuz olan yeterli performans sağlarsa ileride o seriden alırım sanırım.

Kullandığım profil :
Merhabalar ;

Asproms elektronik olarak Alüminyum soğutucu profilleri ile ilgili Arma Elektroniğin Ankara bayisi olarak Ankara'da bir süre önce faaliyete geçmiş bulunmaktayız. Bundan sonraki siparişleriniz de yardımcı olmak isteriz. Firma ürünlerimizi www.asproms.com internet sitemizden inceleyebilir, bizimle info@asproms.com mail adresimizden yada 0501 063 10 00 no'lu numaramızdan herzaman iletişime geçebilirsiniz.

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,900
Üyeler
2,498
Son üye
TaKo

Son kaynaklar

Son profil mesajları

Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
Back