Bıldırcın Kaseti Nasıl Yaparım ?

burak90

Yeni Üye
Merhabalar kendi çapımda ses çıkış katı ile bir bıldırcın kaseti yaptım fakat cok fazla malzeme oldugu ıcın hepsını bır araya toplamakda zorlanıyorum cıhazım guzel calısıyo hem ses cıkıs katı olup mınımum 30 w hemde sd yada usb lı bır modul yada devre varmıdır yada bu konudakı projelerınızı benle paylasırmısınız elektronıkden cok anlamam sadece baslangıc sevıyesındeyım ona gore yazarsanız cok sevınırm

Ekler

• WhatsApp Image 2022-09-15 at 13.50.31.jpeg
    WhatsApp Image 2022-09-15 at 13.50.31.jpeg
    76.2 KB · Görüntüleme: 248
Merhabalar kendi çapımda ses çıkış katı ile bir bıldırcın kaseti yaptım fakat cok fazla malzeme oldugu ıcın hepsını bır araya toplamakda zorlanıyorum cıhazım guzel calısıyo hem ses cıkıs katı olup mınımum 30 w hemde sd yada usb lı bır modul yada devre varmıdır yada bu konudakı projelerınızı benle paylasırmısınız elektronıkden cok anlamam sadece baslangıc sevıyesındeyım ona gore yazarsanız cok sevınırm
Yapmaya çalıştığınız cihazın ülkemizin sınırları içerisinde kullanılması yasak diye biliyorum.Bilinçsiz ve aşırı avlanma sonucu ne yazık güzelim kuşların sayıları gün geçtikçe azalıyor.Cihazın çıkarıldığı sesten dolayı av alanına çok sayıda kuş iniyor ve çok sayıda kuş avlanıyor bu durum,avcılık etiğine aykırı.Lütfen beni yanlış anlamayın avcılığa karşı değilim amacım güzelim dünyamızı gelecek nesle güzel bırakabilmek.

Yapmaya çalıştığınız cihazın ülkemizin sınırları içerisinde kullanılması yasak diye biliyorum.Bilinçsiz ve aşırı avlanma sonucu ne yazık güzelim kuşların sayıları gün geçtikçe azalıyor.Cihazın çıkarıldığı sesten dolayı av alanına çok sayıda kuş iniyor ve çok sayıda kuş avlanıyor bu durum,avcılık etiğine aykırı.Lütfen beni yanlış anlamayın avcılığa karşı değilim amacım güzelim dünyamızı gelecek nesle güzel bırakabilmek.
Katılıyorum ve destekliyorum. :tamam1

Çok haklısınız her kelimelerinle harfiyen haklısınız bir avcı olarak buna bende karşıyım benim kullanma amacım kesinlikle çok kuş vurmak değil acemi olan 6 aylık yavrularımı kuşları indirip onları avcı bir köpek yapabilmek adına kullandığım bir makinadır. bu konuda size hak veriyorum eğitim videolarımda var atabilirim içiniz rahat etmesi adına

Dfplayer modülü ve amplifikator olarak tda2030 modülü kullanabilirsin. Hesaplı olur. Bir arkadaşım için yapmıştım. Gayet beğenmişlerdi.
19001 eklentisine bak

sizin kullanmış olduğunuz ürünler nelerdir bu resimdeki gibi yapmak istiyorum o horn hoparlorude bulamamısdım tam olarak sızın yaptıgınız gıbı bır sıstem yapmak ısterim. dfplayer modülünü tda 2030 a nasıl bağlarım dediğim gibi bilgim yok çok fazla

Çok haklısınız her kelimelerinle harfiyen haklısınız bir avcı olarak buna bende karşıyım benim kullanma amacım kesinlikle çok kuş vurmak değil acemi olan 6 aylık yavrularımı kuşları indirip onları avcı bir köpek yapabilmek adına kullandığım bir makinadır. bu konuda size hak veriyorum eğitim videolarımda var atabilirim içiniz rahat etmesi adına
Video atmanıza gerek yok.Çok kuş vurup bilinçsiz avlanıyorsunuz demedim.Genel olarak cihazın kullanım amacı kuşları sürü halde avlamak için kullanıldığını bilmeyen varsa bilgi sahibi olmasını istedim.

Video atmanıza gerek yok.Çok kuş vurup bilinçsiz avlanıyorsunuz demedim.Genel olarak cihazın kullanım amacı kuşları sürü halde avlamak için kullanıldığını bilmeyen varsa bilgi sahibi olmasını istedim.
cahil ve hırs uğruna hayvanları katledılmesıne ben cok fazla karsıyım evet bende bır avcıyım ama bılıncı hırsıma yenık dusmeden yapıyorum. benım en sevdıgım avda kopeklerımle gezmektır ama bu bılıncı bılmeyen o kadar cok avcı adında mıllet varkı 5 senelık mucadelemde ne yazıkkı bu konuyu asamadım.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,787
Üyeler
2,464
Son üye
s4met

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back