Brenner8 pic programlayıcı

melihal61

Aktif Üye
Merhaba uzun yıllar önce sprut.de sitesinin yayınladığı 18F2550 pic kullanılarak yapılan pic programlayıcı yapan kullanan hatırlayan varmı? O dönemlerde Rs232 portu kullanılıyordu ve USB port oluşu harici besleme ihtiyaç duymayışı çok kullanışlı hale getiriyordu bu cihazı, geçenlerde lazım oldu. Buldum çıkardım ama kullanamadım pic 16F628 i okuyamadım. 2005 yılındaki bilgilerin üzerinden uzun zaman geçti kaynakta sorun. Resim bana ait değil ama elimdeki cihaz bu kartın aynısı bilgisi olan varsa fikirlerinizi bekliyorum iyi çalışmalar

Ekler

• b3cb156d83f76ff71fc5398b25530604.jpg
    b3cb156d83f76ff71fc5398b25530604.jpg
    70.7 KB · Görüntüleme: 74
Merhaba @posta bu forum u bende ziyaret ettim. Driver yüklemelerini yaptım. Ayrıntılara bakıyorum. Sonuçtan sizleri haberdar ederim

Son düzenleme:

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,885
Üyeler
2,493
Son üye
cym247

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back