Bu golf bu isi nasil basariyor?

Mikro Step

Kıdemli Üye

Bu golf modifiye edilmis olmali. Bir suru videosu var.

Bu araca ne yapmis olabilirler.

Bu golf modifiye edilmis olmali. Bir suru videosu var.

Bu araca ne yapmis olabilirler.
Hafiftir. Güç/ağırlık oranı yüksektir. ivmelenme ağır araçlarda düşüktür.
Diferansiyel dişli oranı yüksek olursa maksimum hız düşer ama aracın ivmelenmesi artar.
Kısa mesafede hızlı ivmelenen kazanır.

karbüraör yanına pet şişe gibi bir tiner maddesi kırmıı jet motoruru koyulup butonla vakti saati geldiğinde devreye alındığı söylentisi var. Nos diyende oluyor galiba.
Motor içine daha enerjili yanıcı madde gönderiliyor. Motorun hoşuna gittiğini sanmam. Bir yerlerden yiyiyor olabilir. Araç doping maddesi.

yarıştığı arabaların hepsi büyük motorlu pahalı ve ağır araçlar, hatta bazıları suv. ve gördüğüm kadarıyla da araba sürmeyi bilmeyen tipler. arabam çok pahalı basar geçerim diyor.

bu araçlar tabi 120hp bir standart golfü geçer ama az modifiyeli 170-180 beygir çıkaran bir golf kısada öne geçer sonra yol bitiyor. yol olsa 150-160lardan sonra o büyük motorlu araçlar arkadan yetişir ve golfü geçer.

mesela gelsin bir type-r ile denesin, s2000 ile denesin. hatta daha basiti 2000 model civic vti ile denesin bunu. ya da 200 kusur beygir bir porsche ile denesin fw golf patinaja düşerken porsche uzayıp gidecektir. subaru impreza gibi 4x4 araçlardan bahsetmiyorum bile.

muhtemelen kendi madara olduğu videoları yayınlamıyor.

Son düzenleme:
Ben need for speed oyunlarında küçük araçları seçiyordum. :)
Golf ille peugeot 206 vardı. Diğerleri ile kazanamıyordum

Pejo 106 XN aracim vardi eskitene kadar kullandim. Onune gelen araci satin almak istiyordu. Cok hafif bir arabaydi. Megersem modifiyeye cok uygunmus.

Forum istatistikleri

Konular
6,526
Üyeler
2,682
Son üye
Oğuzhan06

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back