Bu parça nedir bileniniz var mı?

Cesta

Yeni Üye
Herkese selamlar . Eklediğim fotolardaki malzemenin ismi nedir.ve bulunabilir mi.? elimde sıcak hava tabancası sıvı lehim vs vs tüm gereçler var. yardımcı olabilirseniz sevinirim..
model bilgisi : bullet titanium M5Hp

Ekler

• 1-ubiquiti-m5hp-bullet orjinal-webden bulduğum foto.jpg
    1-ubiquiti-m5hp-bullet orjinal-webden bulduğum foto.jpg
    208.7 KB · Görüntüleme: 71
  • 2-benim cihaz.jpg
    2-benim cihaz.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 72
  • 3-Benim cihaz durumu.jpg
    3-Benim cihaz durumu.jpg
    408.4 KB · Görüntüleme: 70
  • 4-Benim cihaz parçanın arka tarafı.jpg
    4-Benim cihaz parçanın arka tarafı.jpg
    421.8 KB · Görüntüleme: 73
O parça bobin.

Hemen saginda vr2 var. Bu bir voltaj dönüştürücü ise bu vr2 nin datasheet ine bakın orada temel devre hakkında bilgi verir. Yakın değeri oradan alabilirsiniz.

VR2 nin adı nedir? Üzerinde ne yazıyor?

Peki bu parça kopmuş ise cihazin kutusunun içinde olmalı. Düşen parça yokmu kutu içinde?

Yanıtınız için teşekkürler. taşınma esnasında darbe aldı sanırım Bobinin üstü Aslında cihaz çalışıyor. Fakat ayar yapabilmek için gereken IP adresini veremiyor.(ip vermeyi deniyor 10-15 saniye sonra ağ kablosu çıkarıldı mesajı geliyor ve tekrar tekrar bu şekilde devam ediyor) Bu bullet anten 24 volt poe adaptörden besleniyor. VR2 için bir foto çektim sanırım üstünde ET9 yazıyor. bu durumda bu bobini nereden temin edebilirim. İzmir merkez de yaşıyorum. Tekrar sağolun.

Ekler

• poe adaptör.jpg
    poe adaptör.jpg
    64.2 KB · Görüntüleme: 40
  • sson foto.jpg
    sson foto.jpg
    76.7 KB · Görüntüleme: 39

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,883
Üyeler
2,491
Son üye
djkop

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back