Cinli uretici PCB Way firmasinin Turkiye ayagi

Mikro Step

Kıdemli Üye

Bir zamanlar pcblerimi Cin'li pcbway firmasina yaptiriyordum. Daha sonra JLC pcb'ye gectim ve oylece kaldi. (Sebebi yok)

Verdigim linkte gumruktu, posta parasiydi ugrasmiyorsunuz. Ben bu sekilde araci ile hic calismadim biraz once gezinirken buldum.

Zaten ureticiye 2 yol verildi, ya gelirsin icerden calisirsin ya da ulkeyi terk edersin.

burası bildiğim kadarıyla resmi bir bayi değil. ama dediğin gibi çalışıyor.

122x31 pcb için 5 adete 102 dolar fiyat verdiler. Vallahi de billahi de anlamıyorum. Yani aynı dosyayı jlc pcbye verdiğim zaman kargo dahil 13 dolar çıkıyor (tabi gümrük memurunun insafına kalıyoruz) Yani gümrükle "uğraşmamak" için fazladan 90 dolar mı ödemeliyim?

122x31 pcb için 5 adete 102 dolar fiyat verdiler. Vallahi de billahi de anlamıyorum. Yani aynı dosyayı jlc pcbye verdiğim zaman kargo dahil 13 dolar çıkıyor (tabi gümrük memurunun insafına kalıyoruz) Yani gümrükle "uğraşmamak" için fazladan 90 dolar mı ödemeliyim?
13 dolarlık pcb gümrükten geçer zaten fedex kargo hariç beyan ediyor gümrüğe.

"Dereye su gelene kadar kurbağanın gözü patlamış" diye bir söz var. Benim gözde o kıvama geldi. Ankara ivedikte iş yerime yakın bir lokasyanda sürekli gözüme takılıyor. Yeni yapılan dükkanların birisinde aylardır reelpcb isminde firmanın inşaatı (dekorasyonu) ağır bir şekilde devam ediyor. İçimde anlamsız bir umut yeşerdi. Ara ara Ankara da aradığımızı bulacağız gibi olumlu bir hissiyat oluşuyor, ara arada komplo teorileri aklıma geliyor. Acaba bu firmanın siyasi gücü var ve piyasa çok hızlı girecek o sebeple daha önce forumda konusu olduğu üzere pcb lere test zorunluğu, gümrük sınırlaması gibi zorluklar çıkartırıyor :yerlereyat1:
Sıcaklar bana yaramıyor galiba.

Bir defasında selam verip tanışmak için uğradım. İçeride alçıcılar çalışıyordu. Selam verdim, firma yetkilisini sordum, şuan kimse yok dediler. Burası ne iş yapacak diye sordum bilmiyoruz dediler. Umarım olumlu umduğum gibi bir yer olur.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
6,529
Üyeler
2,684
Son üye
kofteci

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back