Gece Lambası Tadında RGB+ Led Projesi

Ohoo sana kalırsa oraya fiberoptik kablo da döşersin :kizgin1:
kablolu veya optik pek sevdiğim haberleşmeler değil abi.
haberleşme dediğin kablosuz olur alır gezersin istediğin yerde basar ayarlarsın.

ne kablo koptu derdin var, ne alıcı optik sinyali görmüyor derdin var.

biz en iyisi LoRa 868 veya esp-now yapalım :)

Ahşapların estetiği bana biraz kaba geldi. Belki orta kalınlıkta keten ip sararak değişik birşeyler olabilir. İki adet ferforje raf ayağı ile duvardan sarkıtabilirsin.

Sağlı sollu iki tane ledli hava nemlendirici konulursa muhteşem bir ambiyans olur :dans2:

Ban yeme korkumdan konuya yazamadım.

Masallah herkes konuya fikir eklemiş . :katil1:

Güle güle kullan Gökhan. Eline sağlık güzel olmus.

Ban yeme korkumdan konuya yazamadım.

Masallah herkes konuya fikir eklemiş . :katil1:

Güle güle kullan Gökhan. Eline sağlık güzel olmus.
Konuya yazmak yasak değil yav, projeye ek yapmak yasak. Bak ne güzel kimse ek yapmayınca 2-3 saatte bitti. :D

Bu 16ledli. Bunun 60 yada 120 ledli versiyonunu yapıcam. Led şerit geldi. Yalıtım ve yazılım için biraz zaman lazım. Dış mekan, daha doğrusu araç tamponunda gizli bir uygulama olmasını düşünüyorum.

Oldum olası ledlerden nefret ediyorum. İnsanla bulduğu her boşluğa led takıyor. Türbeler, şerefiyele, köprüler, çeşmeler, saunacılar, satıcılar, tabelalar, mihraplar, minberler, cami önü girişindeki ayet vs yazılan tabelalar, dolar arkalar, masa köşeleri vs....

Tamamen görüntü kirliliği ve israf..
Ben de b*kunu çıkaranlardan nefret ediyorum.
Bilgisayarların anakartına, kasasına, ekranına ve hatta mousepad'ine kadar led döşüyorlar.

images (10).jpeg

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,653
Üyeler
2,438
Son üye
İbrahimSönmez

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back