İkinciel Araç İlanları

mikron24

Aktif Üye
İlan vermiştim. Fiyatı profesyonel birinden doğrulayarak uygun rakam belirledim. Benzer ilanlara ve piyasaya uygun. Az pazarlık payı var. Doping küçük resim vb için ödeme yaptım.

Raporlara göre binlerce kere gösterilmiş ve 24 kişi favoriye eklemiş. Biraz indirim yaparak tekrar yayınlandığımda bu favorilere mesaj gidiyor olması beklenir. Fakat absürt abuk subuk takas mesajları dışında ciddi bir mesaj gelmedi. Arama seçeneği kapalı sadece mesajla ulaşılabilir.

Favoriye ekleme ve gösterim sayısının sahte olduğundan şüpheleniyorum. Site buradan kazanç sağladığı için manipülasyon yapmış olabilir. Yoksa piyasa kötü mü?

Son düzenleme:
Araç ilanı vermiştim. Fiyatı profesyonel birinden doğrulayarak uygun rakam belirledim. Benzer ilanlara ve piyasaya uygun. Az pazarlık payı var. Doping küçük resim vb için ödeme yaptım.

Raporlara göre binlerce kere gösterilmiş ve 24 kişi favoriye eklemiş. Biraz indirim yaparak tekrar yayınlandığımda bu favorilere mesaj gidiyor olması beklenir. Fakat absürt abuk subuk takas mesajları dışında ciddi bir mesaj gelmedi. Arama seçeneği kapalı sadece mesajla ulaşılabilir.

Favoriye ekleme ve gösterim sayısının sahte olduğundan şüpheleniyorum. Site buradan kazanç sağladığı için manipülasyon yapmış olabilir. Yoksa piyasa kötü mü?
kötü, denemek için sizde araç favoriye alın mümkünse aynı marka model araçlar.

onlar satılıyor mu fiyat düşüyor mu görmüş olursunuz.

hızlı alıp satılan birkaç marka model var onlar dışında hepsi aşırı yavaş kimse alıp satmak istemiyor elindeki aracı tanıyorlar bu sebeple değiştirmekte alacakları risk çok büyük;
banka kredisi,
bakım veya arıza masrafı,
Doğru zamanda doğru arabayı bulamama tereddütü.

İnsanları uzak tutuyor şuan araç ticaretinden

6 ay önce 520 bine sattığımız arabanın emsaline baktım, 409 bin lira. Kusursuzun Bir tık altında Fiat Linea idi. O zaman da satarken bir ay içinde aracı görmeye gelen tek müşteriye sattım. Türk lirasının değer kaybını da düşününce iyi ki satmışız. Yerine aldığımız araç da değer kaybetti ama kullanmak için aldık...

Seçimden sonra ne olacağı belirsiz. Döviz hesapları ve borsa gelirlerine %40 faiz meselesi var. Nasıl, ne şekilde uygulanacak bilmiyorum ama millet mevduattan kaçarsa yine araçlara, arsalara evlere saldırır belki. Fiyat yükselebilir. Kim bilir.

6 ay önce 520 bine sattığımız arabanın emsaline baktım, 409 bin lira. Kusursuzun Bir tık altında Fiat Linea idi. O zaman da satarken bir ay içinde aracı görmeye gelen tek müşteriye sattım. Türk lirasının değer kaybını da düşününce iyi ki satmışız. Yerine aldığımız araç da değer kaybetti ama kullanmak için aldık...

Seçimden sonra ne olacağı belirsiz. Döviz hesapları ve borsa gelirlerine %40 faiz meselesi var. Nasıl, ne şekilde uygulanacak bilmiyorum ama millet mevduattan kaçarsa yine araçlara, arsalara evlere saldırır belki. Fiyat yükselebilir. Kim bilir.
Yok yanlışım varmış 450-500 arasında fiyatlar var emsallerinde...

İlan veren garip insanlar var. Sadece 3 resim koymuş. resimlerin ikisi aynı. Açıklama 3 kelime. Detay yok. Soruya cevap yok. Kelimeyi esirgemiş. Bu tipler bence bir şeyleri gizliyor.

İlan veren garip insanlar var. Sadece 3 resim koymuş. resimlerin ikisi aynı. Açıklama 3 kelime. Detay yok. Soruya cevap yok. Kelimeyi esirgemiş. Bu tipler bence bir şeyleri gizliyor.
Piyasayı yükseltmeye çalışanların verdiği, aslında satılık olmayan eşin dostun arabası olabilir.

dolandırıcı dolu ortalık:katil1: hemen bir kaç ilan arıyıp kapora yatırasım var :D

aylık dozu alalım :hihi1:

Forum istatistikleri

Konular
5,844
Üyeler
2,481
Son üye
rfdog12

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back