HEDİYE Logitech K400 Plus

Sercan

--
Ürün aşağıda görüldüğü gibidir. Bunlardan bende 3-4 tane vardı, hepsinin eksiklerini bundan tamamladım. Alıcısı, iki tuşu ve pil kapağı eksik. Logitech Unifying alıcı ile eşleştirilebilir. Bir de touchpad'in üzerindeki kaplamayı sökmüştüm şu an çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. Sökmeden önce her şeyi ile çalışıyordu.

Herhangi bir ücret talebim yok, boştan yere yer kaplayıp duruyor. Sadece foruma katılım gibi bende saklı bazı kriterlere göre karşı ödemeli kargo ile göndereceğim. Daha önce bu tarz kriterlere bakmadan gönderdim, sonucunda düştüğüm durum hoş olmuyor. O yüzden çöpe atarım ama forumda 1 mesajı olan ya da egosu tavan yapmış birine göndermem. Öyle iseniz hiç yazmayın! Diğer türlü ister özelden ister buradan iletişime geçebilirsiniz.

Elinde aynı modelden tuşu eksik, bozuk filan varsa tamamlamak için kullanabilir. İsteyen çıkmazsa bir süre sonra hurdaya göndereceğim.

IMG_20210228_160431.jpg

IMG_20210228_160438.jpg

Evet ama elimde ihtiyacımdan fazlası var. Bir köşede çöplük gibi beklemesin, belki başka birinin işine yarar...

...ama forumda 1 mesajı olan... göndermem.
@muhiwolf foruma hoş geldin.

Evet ücret beklentim yok, yapmak istediğim iyiliğin hedefi yakalaması gerekir. Aksi taktirde beni rahatsız ediyor.

İlgili şartlarımı ilk mesajda yazmıştım...

1618226319407.png

Birkaç yıl olmuş konuyu tekrar açıyorum fakat sormak istedim t harfin eksik acaba hala elinizde mi ürün

Maalesef, dahası ne yaptığımı bile hatırlamıyorum.

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,897
Üyeler
2,496
Son üye
can12

Son kaynaklar

Son profil mesajları

Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back