özdisan sitesinin anlamsız önerileri

czorgormez

Temporary user
özdisandan sürekli alışveriş yapıyorum ama sitesi gerçekten çok kötü yenilenecekti galiba o iş de kaldı. bu yeni görünüme geçildiğinden beri 1-2 yıl oldu herhalde. öneriler kısmına dikkat ediyorum. benim alışverişlerimle zerre alakası olmayan ve hiç değişmeyen ürünler öneriyor. bunlardan biri de hiçbir zaman stokta olmayan bir fırın lambası, bir diğeri neon ampul. acaba bu öneriler hesaba göre değişiyor mu. sitenin nereden kopyaladılarsa yazılımnda aktif edilmeyen bir fonksiyon mu. bendeki öneriler şu şekilde:

1719429561680.png

Fırın lambasını bana da öneriyor :temkinli1:

Neden aldığımı bilmiyorum ve itiraf ediyorum 1 dolardan az diye hatırlıyorum, neon lambayı ben de almış bulundum. :gulus1:

Ayrıca ben de hep aynı ürünleri görüyorum.

özdisandan sürekli alışveriş yapıyorum ama sitesi gerçekten çok kötü yenilenecekti galiba o iş de kaldı. bu yeni görünüme geçildiğinden beri 1-2 yıl oldu herhalde. öneriler kısmına dikkat ediyorum. benim alışverişlerimle zerre alakası olmayan ve hiç değişmeyen ürünler öneriyor. bunlardan biri de hiçbir zaman stokta olmayan bir fırın lambası, bir diğeri neon ampul. acaba bu öneriler hesaba göre değişiyor mu. sitenin nereden kopyaladılarsa yazılımnda aktif edilmeyen bir fonksiyon mu. bendeki öneriler şu şekilde:

34717 eklentisine bak
Bende aynı liste çıktı. :)

neon lamba 0.030 stokta da baya var. anlamıyorum milyon dolarlık firmasın ve bu kadar basit bir özelliği adam edemiyorsun. akıl alır gibi değil.

1719437800302.png

Oradaki SMD DIP dönüştürücüyü tavsiye ederim yalnız. Ben aldım birkaç tane çok işime yaradı. Değişik değişik adaptörler ve kaliteli PCB :)

Buyume ve degisim hizinin Turkiye de hep geri kaldigina cok uzulmusumdur. :kizgin2:

Bir gun ABD de yasayan bir Cin vatandasi , Turkiye de nasil yazilim sektoru, gelsem orada yasarmiyim diye sormustu. Dedim orasi nasil? Burda her mahallede bir iki yazilim ofisi var, 3 5 kisi bir araya gelip calismaya basliyorlar, evden felan calisiliyor, ucretlerde fena degil demisti. Eyalet ismini hatirlamiyorum.

Almanya da Koln de galiba bir restauran sahibi Turk, birisine aynen sunlari soyledi, Isler eskiden iyiydi, ortalikta cok adam vardi simdi kimse yok. Yalniz sevinme bu Alman ekonomisi coktugunden degil, bunlar eskiden tersanede calisirlardi, 10 bin euro kazanirlardi, simdi evde yazilim isi yapip 150 bin euro kazaniyorlar.

Forumdaki ilk mesajım. Bende de aynı liste çıkıyor. Fırın lambası ne zaman stoklara girecek diye soralım
:)

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
6,194
Üyeler
2,582
Son üye
ottomanwolf

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back