SATILIK Satılık MSO1074Z Osiloskop

fide

Meraklı ve "nasıl" sorusunu seven biri
IMG_20230214_114047_331.jpg

IMG_20230214_114047_805.jpg

Bir arkadaştan kısa süre önce satın aldığım RIGOL MSO1074Z osiloskobu başka cihazlar almak için satmayı istiyorum.
Partner Elektronikten alınmıştır. Aldığım arkadaş power girişi yanında kozmetik olarak görülebilecek bir deforme olduğunu belirtti. Çalışma konusunda sıkıntısı yoktur. Onun dışında bir sıkıntısı yoktur.
Bir osiloskobum daha var. İkinci skop yerine daha faal kullanabileceğim bir cihaz edinmeyi planlıyorum.

Benden önce kullanan arkadaş alırken bana orjinal problarının olmadığını ve kullanılmamış Uni-T marka 100Mhz problarla gönderdi. Ben de aynı şekilde göndereceğim.

Fiyat 8250TL
Yurtiçi kargo ile alıcı ödemeli gönderebilirim.
Sorular ve istenirse foto göndermek için fidenetgaraj@gmail.com yada 0505 678 3615 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
Picproje forumdan bir arkadaşa satılmıştır. Hayırlı olsun.

Kim bu arkadaş yav? Forumda alet bırakmadı. :katil1: :katil1:
bende 2. ele geçtim biraz sık kontrol edince harika şeyler düşüyor.

2. el RPİ2 aldım 250 liraya.
bi fırsat bulduğumda nas yapacağım onunla boşta duran sata ssd ve rpi2 oldu elimde.

2. el metrede 60 ledli ws2812 şerit aldım 5 metre, metresi 30 liradan.
çinde bile 30 lira değil metresi.

2. el gerçekten çok avantajlı hale geliyor biraz gözü açık gitmek lazım sadece almaya.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,833
Üyeler
2,478
Son üye
TA3CD

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back