SATILIK Satılık OSİLOSKOP UCE DSO-212-CT213 2kanal 1mhz Osiloskop ve vi curve tr. 5500tl

yarbaymurat

Yeni Üye
UCE DSO 212-CT213 2 KANAL 1 MHZ KOMPONENT TEST ÖZELLİKLİ MİNİ OSİLOSKOP.
Fiyat: 5500₺
Cihaz incelemek için açıldı.Elektronik komponentlerin sağlamlık testi karttan sökmeden yapılmaktadır.örnek kondansatör çember şeklinde diyot L şeklinde ve entegre bacakları sağlamlık kontrolü bütün elektronik kompanantlerin sağlamlık kontrolü.sağlam kart ile arıza şüphesi olan elektronik kartların kıyaslamalı kontrolü gibi işler ve osiloskop özelliği var.elektronik arıza bulmada kolaylık sağlayan bir cihaz hem osiloskop hemde parça sağlamlık ve sağlam kart ile arızalı kartı kıyaslama yaparak hangi parçanın arızalı olduğunu görsel olarak tespit edebiliyorsunuz.elektronik hobisine vakit ayırmadığım için satışa çıkarıyorum.ilk geldiğinde ve satışa karar verdiğim gün iki kere çalıştırıldı.faturalı garantili üründür.nasıl aldıysam o şekilde tüm ekipmanları ile vereceğim.dediğim gibi iki kere çalıştırıldı herhangi bir problemi yok.almak isteyene az bir pazarlık payım vardır.son fiyat 5000 tl.sarı sitede ilanı görebilirsiniz.
IMG_20240104_162430.jpg
IMG_20240104_162826.jpg
IMG_20240104_163315.jpg
IMG_20240104_170012.jpg
IMG_20240104_165930.jpg
IMG_20240104_171034.jpg
IMG_20240104_162612.jpg

Last edited by a moderator:
Lütfen ilanda fiyatı da belirt. Sonradan pazarlık yaparsınız o ayrı, ama fiyat belirtilmeden ilan olmaz.

sarisitedeki fiyat ta ucuz kalmis orayida duzeltiin isterseniz, birde gecen yil aldim demissiniz, 2022 faturasi koymussunuz sanirim o baska urunun , onuda degistirin isterseniz.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,863
Üyeler
2,485
Son üye
viesva

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back